ВЕБІНАРИ
ВЕБІНАР SMART SKILLS.Побудова персональної траєкторії власного розвитку
Приєднуйтеся до прямої трансляції на нашому YouTube-каналі вебінару «Побудова персональної траєкторії власного розвитку».
ВЕБІНАР SMART SKILLS.Ефективний тайм-менеджмент для балансу в житті
Приєднуйтеся до прямої трансляції на нашому YouTube-каналі вебінару «Ефективний тайм-менеджмент для балансу в житті».
ВЕБІНАР SMART SKILLS.Як навчитися відчувати емоційний Дзен у повсякденному житті?
Приєднуйтеся до прямої трансляції на нашому YouTube-каналі вебінару «Як навчитися відчувати емоційний Дзен у повсякденному житті?».
ВЕБІНАР SMART SKILLS.Уміння створювати Хьюгге внутрішньо та ззовні
Будемо говорити про наші внутрішні ресурси, енергію руху та задоволень, яким є дизайн в стилі Хьюгге, про поняття «Лагом» та що таке «Сіморон» і як він може змінити ситуацію на краще. Приєднуйтеся до прямої трансляції на нашому YouTube-каналі вебінару «Уміння створювати Хьюгге внутрішньо та ззовні».
ВЕБІНАР SMART SKILLS.Як розвинути в собі стресостійкість?
Будемо досліджувати, як вчасно виявити стрес і втому, як обрахувати рівень свого стрес, чому важливо розуміти особисті чинники стресу? Як виявити в собі нові сили і радість в житті? На вебінарі також будуть цікаві креативні практики, які дозволяють побачити процеси зі сторони і вплинути на них. Приєднуйтеся до прямої трансляції на нашому YouTube-каналі вебінару «Як розвинути в собі стресостійкість?».
ВЕБІНАР SMART SKILLS.Як запобігти вигоранню на роботі та вдома?
Отже дізнаємося, чим загрожує вигорання та як розпізнати його симптоми. Ви також отримаєте топ-3 поради, як попіклуватися про свій емоційний стан і корисні практики з mindfulness (самоусвідомлення або практики уважності). Приєднуйтеся до прямої трансляції на нашому YouTube-каналі вебінару «Як запобігти вигоранню на роботі та вдома?».
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Ефективні прийоми самомотивації
На вебінарі ви дізнаєтеся: що таке базова самомотивація, які психологічні блоки зупиняють вас у досягненні цілей, а також отримаєте топ-3 поради, як змотивувати себе щось робити, коли потрібно швидко мобілізуватися.Приєднуйтеся до прямої трансляції вебінару «Ефективні прийоми самомотивації» на нашому YouTube каналі.
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Як ефективно вести перемовини
Запрошена спікерка – кандидатка політичних наук, старша наукова співробітниця відділу взаємодії університетів та суспільства Інституту вищої освіти НАПН України Катерина Трима поділиться інформацією щодо успішних переговорів, запропонує практичні вправи та техніки, які допоможуть навчитися вести розмову так, аби досягати бажаних результатів. Приєднуйтеся до прямої трансляції вебінару «Як ефективно вести перемовини» на нашому YouTube каналі.
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Як навчитися впливати на аудиторію
На вебінарі на вас чекають: важливі моменти для підготовки до публічного виступу; приклади спікерів та промов, що надихають і змінюють світ на краще; практичні поради, як поводитися під час виступу, навіть коли щось пішло не так. Приєднуйтеся до прямої трансляції вебінару «Як навчитися впливати на аудиторію» на нашому YouTube каналі.
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Як правильно реагувати на критику
Під час вебінару видізнаєтесь, чому критика – це не завжди погано, як навчитись сприймати критику від інших та як відповідати на неї. Ви також отримаєте топ-3 поради як правильно відповісти на критику.
Приєднуйтеся до прямої трансляції вебінару «Як правильно реагувати на критику» на нашому YouTube каналі. Буде пізнавально!
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Як навчитись позитивно ставитися до невдач
Під час вебінару видізнаєтесь, що таке позитивне мислення, чому помилятись – це круто, а також отримаєте топ-3 поради, як навчитися приймати власні невдачі.
Приєднуйтеся до прямої трансляції вебінару «Як навчитись позитивно ставитися до невдач» на нашому YouTube каналі.
ВЕБІНАР SMART SKILLS.Уміння ставити цілі та досягати їх
Цілі – те, що надає життю людини справжнього сенсу: підкорювати, досягати, творити. У них закладені бажання, прагнення, цінності і навіть мрії! А чи знаєте ви як ставити цілі та досягати їх на 100%? Чи володієте ви мистецтвом планування та основами таймменеджменту? Як досягати поставленої мети і засвоїти технологію Smart для постановки цілей?
Приєднуйтеся до прямої трансляції вебінару «Уміння ставити цілі та досягати їх».
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Що таке власна відповідальність?
Приєднуйтеся до прямої трансляції вебінару «Що таке власна відповідальність?».
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Як швидко адаптуватися в новому оточенні?
20 травня о 17:00 на 17 вебінарі з курсу Smart Skills від благодійної організації Smart Foundation разом з трансформаційною коучинею і тренеркою Оленою Івановою розглянемо кілька корисних лайфхаків і технік, як поводити себе в різних ситуаціях, пов’язаних із комунікаціями у новому або малознайомому колективі.
Приєднуйтеся до трансляції вебінару «Як швидко адаптуватися в новому оточенні?»
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Як навчитися гнучко перемикатися на різні ролі
13 травня о 17:00 на 16 вебінарі курсу Smart Skills від благодійної організації Smart Foundation поговоримо про таку важливу компетенцію як мобільність.
Життя диктує нам багато соціальних ролей: хлопець/дівчина, син/дочка, громадянин, учень, друг, сусід, блогер та ще цілий набір всього! Як не заплутатись і гнучко поводитись? Як в сьогоднішньому світі VUCA почуватися впевнено?
Дізнаєтесь: чому важливо усвідомлювати свої ролі в житті? Як уникнути «залипання» на одній ролі і швидко перемикатися? Як зберегти свою цілісність при різних ролях?
Проведе вебінар трансформаційна коучиня, тренерка з особистісного росту Олена Іванова.
ВЕБІНАР SMART SKILLS. ЯК ЗНАЙТИ РЕСУРСИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ?
29 квітня о 17:00 на 14 вебінарі курсу Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation поговоримопро те, що таке ресурси, яким чином їх шукати та де саме.
Дізнаємося, що таке фандрайзинг, краудфаундинг, гранти, спонсори та інші інструменти для досягнення мети в реалізації задуманого проєкту. Після навчання ви зможете для себе зрозуміти, для якого проєкту та як отримати необхідну підтримку.
Спікеркою вебінару буде експертка, організаторка та співорганізаторка фестивалів, благодійних концертів, аукціонів та акцій Ніна Гаєвська.
ВЕБІНАР SMART SKILLS. Швидкочитання та ейдетика
6 травня о 17:00 на 15 вебінарі курсу Smart Skills «Використання швидкочитання та ейдетики для твоєї успішності» від Благодійної організації Smart Foundation поговоримо про розвиток швидкочитання, пам'яті та уваги.
Розберемо: як читати швидше; якісно і швидко працювати з великою кількістю інформації та засвоювати нову. До вашої уваги також найефективніші методики запам'ятовування, які допоможуть максимально розвинути вашу пам'ять.
Вебінар буде практичним та корисним, бо у нас цікавий спікер - психолог, тренер з розвитку швидкочитання та пам'яті Святослав Вікторенком!
ВЕБІНАР SMART SKILLS. НЕВЕРБАЛЬНІ ЗАСОБИ СПІЛКУВАННЯ
Невербальне спілкування завжди має велике значення, бо іноді говорить набагато більше, аніж сам співрозмовник. Жести, інтонація, паузи, рухи тіла тощо допомагають нашому мозку розуміти іншу людину, коли в буквальному сенсі забракло слів.
22 квітня о 17:00 на 13 вебінарі курсу Smart Skills «Невербальні засоби спілкування» від Благодійної організації Smart Foundation поговоримо про «магію» спілкування без слів та те, як наш мозок може порозумітися з іншими без мови.
ВЕБІНАР SMART SKILLS. ЯК НАВЧИТИСЯ ЧИТАТИ ЕМОЦІЇ ЛЮДЕЙ
Мрієте знаходити правильну стратегію у конфліктних ситуаціях та налагоджувати спільну роботу для себе та команди? Не знаєте як обрати ефективну стратегію у стосунках з батьками, в навчанні чи на роботі?
15 квітня о 17:00 на 12 вебінарі курсу з Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation розглянемо важливу для життя компетенцію – емоційний інтелект.
Разом із експерткою, психологинею, тренеркою з soft skills, кандидаткою педагогічних наук, доценткою Вікторією Муромець дізнаємося все про емоції та як з ними поводитися.
Вебінар Smart Skills. Як ефективно управляти проєктами
Якщо у вас є крута ідея, то вам точно треба на наш наступний вебінар курсу Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation!
Нагадаємо, що в лютому 2021 Благодійна організація Smart Foundation разом із фахівцями-експертами запустили курс вебінарів Smart Skills про м’які компетентності, які необхідні для саморозвитку в сучасному VUCA світі (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).
Вебінар Smart Skills. Як створити власний проєкт: від А до Я
Мрієте створювати якісні та ефективні соціальні проєкти? Не знаєте з чого почати та як втілити свою ідею в життя? 1 квітня о 17:00 на вебінарі 10 з курсу Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation допоможемо практикам і початківцям створювати круті проєкти для громади та цілої України.
Побудова відкритої комунікації в команді
Комунікація в команді – це як система кровообігу. Якщо вона не працює належним чином, тоді немає продуктивних відносин між людьми та ефективних результатів їхньої роботи. Відкрита комунікація в команді – це інструмент конструктивного вирішення багатьох конфліктів.
Конструктивне вирішення конфліктів
Конфлікт – це явище яке часто трапляється в комунікації людей. У багатьох випадках його уникнути просто неможливо, тому потрібно знаходити конструктивні рішення та вміти виходити зі складних ситуацій.
Саме на нашому вебінарі ви навчитеся таким технікам та отримаєте знання, які дозволять на практиці вирішувати конфлікти конструктивно, з найменшою шкодою для вас та опонента.
Технології креативного мислення
Креативність нині настільки ж важлива в освіті, як і грамотність.
За світовим індексом креативного класу (The Global Creative-Class Index) креативний клас становить близько третини робочої сили в Ірландії, Бельгії, Австралії, Нідерландах. Попри шаблонне уявлення, що креативними мають бути лише дизайнери, художники та музиканти, світові тенденції показують, що основа креативного класу – вчені, інженери, архітектори, педагоги, артисти, адже важливою частиною їх щоденної роботи є створенні нових ідей, технологій або нового змісту.
Як активувати свою креативність?
На шостому вебінарі з циклу Smart Skills від Smart Foundation поговоримо про одну із найважливіших компетенцій для роботодавців у ХХІ столітті – про креативність.
Креативне мислення – це вкрай необхідна якість для всіх сфер діяльності. Сучасний світ вимагає сьогодні та потребуватиме в майбутньому від управлінських кадрів абсолютно нестандартних рішень, креативних підходів та високої стресостійкості.
Інформаційний захист в соціальних мережах
Чи можете Ви зараз відмовитися від користування Facebook, Instagram, Twitter чи Tik-Tok? Якщо не готові полишити простір соцмереж, тоді на наступному вебінарі з циклу Smart Skills від Smart Foundation, 25 лютого о 17:00 , детальніше поговоримо про те, як убезпечити себе та свою персональну інформацію від інформаційних атак.
Разом із кандидаткою політичних наук, старшою науковою співробітницею відділу взаємодії університетів та суспільства Інституту вищої освіти НАПН України, Катериною Тримою, знайдемо відповіді на питання:
- Що таке інформаційна атака та як ми можемо спровокувати її на свій акаунт?
- Навіщо та в який спосіб ми доносимо інформацію до інших людей?
- Як ефективно та швидко доносити інформацію?
- Мене «атакують» на моїй персональній сторінці! Мій акаунт «зламано»!! Від мене йде спам моїм друзям!!!! Що робити???
Критичне мислення проти фейків
Що таке критичне мислення та як воно може убезпечити нас від фейків в соціальних мережах?
На вебінарі Благодійної організації Smart Foundation говоримо про те, як захищатися від недостовірної інформації в Інтернеті, також розберемо прийоми розпізнавання фейків, аналізу достовірності інформації та навчимося принципам поводження з інформацією в соціальних мережах.
ЯК НАВЧИТИСЬ ШВИДКО ВИРІШУВАТИ СКЛАДНІ ПРОБЛЕМИ?
На третьому вебінарі Smart Skills вже цього четверга, 11 лютого о 17:00, розглянемо як вирішувати складні проблеми та як це впливає на нашу впевненість й наше майбутнє.
Розберемо 8 кроків які допоможуть у вирішенні ваших проблем та їх стадіальну зміну: від виявлення проблеми і з’ясування фактів до її усвідомлення через критичну оцінку ситуації, створення чіткого плану дій та їх поступового виконання.
Основні питання, на які шукатимемо відповіді 👁:🔸 Як ми ставимось до труднощів та проблем, та як це пов'язано з впевненістю?
🔸 Як ми можемо поводитися з труднощами та проблемами, щоб наполегливо створювати своє краще майбутнє?
Агент змін: як ефективно вирішувати складні завдання в епоху змін
Цілі, плани, ринок праці, звичний плин навчання/роботи та життя неухильно змінюються. І не завжди ці зміни є бажаними для нас. Але саме ми обираємо як протистояти викликам: впливати на них чи адаптуватися.
Цікавий факт:
Перше місце за рівнем затребуваності компетенцій у навчанні та роботі у 2021 році посідає специфічна навичка - вміння вирішувати складні (нестандартні) завдання.
Запрошуємо долучитися до онлайн-вебінару 4 лютого о 17:00, на якому разом із запрошеною експерткою проєкту НАТО в Україні, організаційним коучем, успішним фасилітатором, співзасновницею проєкту «Школа державного управління» – Вікторією Мришук поговоримо про те, як бути агентом змін.
Як розвивати Smart навички та їх цінність для тебе
Благодійна організація Smart Foundation запускає новий курс вебінарів «Smart Skills» із новітньої неформальної навчальної програми, яка спрямована на розвиток м’яких навичок нового часу, що допоможе підліткам та їхнім батькам у сучасному нестабільному, невизначеному, складному і неоднозначному світі, який американці називають VUCA (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).
Перший вебінар курсу «Як розвивати Smart навички та їх цінність для тебе» відбудеться 26 січня о 17:00. Разом із спікеркою – кандидаткою педагогічних наук, доценткою, експерткою з soft-skills, психологинею Вікторією Муромець поговоримо про те, чому володіння smart skills є важливим кроком до професійної гнучкості.
Шукатимемо відповіді на такі запитання:
- чому сучасний ринок праці не дає гарантій, що людина зуміє зберегти наявну зайнятість досить довго;
- чому швидко міняються формати роботи, зайнятість, попит, технології і продукти, з'являються і зникають професії;
- як за допомогою «smart навички» не втратити продуктивність і конкурентоспроможність.
Підготовчий онлайн-воркшоп до "Всеукраїнського відкритого марафону з української мови ім. П. Яцика"
Запрошуємо конкурсантів Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика на підготовчий онлайн-воркшоп, на якому будуть деталізовані усі моменти участі у Марафоні за допомогою системи HUMAN.
Організація навчання на базі цифрової платформи HUMAN
Вже цього четверга о 17:00 на вебінарі Smart Foundation поговоримо про спеціалізовану та безпечну систему для очного та дистанційного навчання, моніторінгу результатів освітнього процесу та взаємодії з користувачами – HUMAN.
Успішним досвідом переходу школи на онлайнову платформу поділиться очільник кафедри інформатики спеціалізованої школи №129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови, ТОП-50 GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2019, організатор Всеукраїнського онлайн-чемпіонату з Minecraft: Education Edition "The world after the pandemic" Олександр Думишинець.
Протягом години практично розглянемо як користуватись системою, куди завантажувати та що натискати, а також відповімо на питання:
- Як проходить підключення системи HUMAN у навчальному закладі?
- Як створити розклад уроків в системі?
- Як видавати та перевіряти завдання, тести та контрольні роботи?
- Як користуватися електронним журналом?
Ефективне навчання в дистанційному режимі
Уроки онлайн, домашні завдання у вайбері. А що ж робити з традиційними програмами та навчальними посібниками? Радимо вчителям не поспішати відмовлятися від напрацьованих інструментів.
Під час наступного вебінару Smart Foundation 13 серпня о 17:00 розберемося, як адаптувати до онлайнового навчання вже існуючі програми, підручники та вправи, а також що потрібно зробити вчителю, щоб бути готовим до дистанційного навчання в новому навчальному році й щоб воно було кращим, ніж навесні. Особливу увагу приділимо таким темам:
- тренди ефективної цифрової педагогіки для планування;
- керування навчальним процесом;
- оцінювання учнів.
ІT-лайфхаки для навчання
Традиційно в четвер, 6 серпня, на вебінарі Smart Foundation розглянемо ІT-лайфхаки в сучасному освітньому процесі: від застосування до полегшення в оцінюванні успішності. Разом із гостею ефіру, учителькою інформатики, сертифікованою тренеркою Microsoft Мариною Лютинською дізнаємося, як легко:
- організувати дистанційне навчання для одного класу/декількох класів;
- вести електронне оцінювання успішності за допомогою електронного журналу та щоденника «Атомс»;
- створювати інтерактивні вправи, кросворди, ребуси та ефективно й швидко їх перевіряти.
Також приділимо увагу перевагам та недолікам 7 платформам онлайнового навчання, найбільш популярним та безкоштовним.
Нові формати навчання – "Перевернутий урок"
У новому вебінарі Smart Foundation із нашою гостею поговоримо про особливості дистанційної підготовки учнів та основні компетенції, якими має володіти вчитель, аби засвоєння знань в онлайн-форматі дійсно змогло зацікавити та організувати дітей. Також дізнаємося, що таке змішана форма навчання, як дистанційно підготувати учнів до уроку, як учителям вдало мобільно працювати в обмежених офлайн-групах, застосовуючи концепцію кооперативного навчання на практиці.
Як підготувати школу до дистанційного навчання
Як керівникам навчальних закладів підготувати школи до дистанційного навчання з 1 вересня 2020 року. Історією успішного переходу на онлайнове навчання поділиться очільник кафедри інформатики спеціалізованої школи №129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови, ТОП-50 GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2019, організатор Всеукраїнського онлайн-чемпіонату з Minecraft: Education Edition "The world after the pandemic" Олександр Думишинець. Дізнаємося про таке:
- хто за що має відповідати при переведенні школи на дистанційне навчання;
- куди бігти й що робити адміністрації школи, якщо карантинні обмеження посиляться;
- який результат має отримати школа після переходу на дистанційну освіту.
Також розглянемо успішні ресурси та платформи для організації повноцінного навчально процесу під час дистанційного навчання.
Шкільна освіта 2020 – 2021 в нових реаліях
1 вересня 2020 року найочікуваніше пройде в новому форматі для освітян, батьків та учнів. Серед можливих сценаріїв: обмеження кількості одночасного перебування дітей у класах; дистанційна освіта; змішаний формат навчання, при якому деякі уроки проводяться онлайн, а деякі – офлайн; повне повернення дітей до школи. Про виклики нового навчального року говоритимемо під час вебінару Smart Foundation з екс-міністеркою освіти та науки України, проректоркою з міжнародної і науково-педагогічної діяльності Киівського університету імені Бориса Грінченка Лілією Гриневич.
10 принципів ідеальної бібліотеки
Супертехнологічною чи затишною – якою має бути сучасна бібліотека, аби книголюби шикувалися в чергу перед її дверима? Які тенденції книгозбірень зараз популярні в Європі? Отримаємо відповіді на ці запитання під час вебінару, організованому Smart Foundation, від кандидатки історичних наук, виконавчої директорки Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація, доцентки НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" Ярослави Сошинської.
Говоритимемо про досвід Данії, про те, що таке «відкриті бібліотеки», про зв’язок із бібліотекарем онлайн, про мобільні додатки для замовлення книжок в бібліотеці та про відкриті бібліотечні фонди. І найголовніше – дізнаємося, як Данії вдалося поєднати в бібліотеках книгозбірні, простори для саморозвитку й самоосвіти та навіть інколи центри для надання державних послуг, де можна отримати новий паспорт, водійські права, ID-card, проголосувати, отримати довідку про зміну місця проживання тощо.
Як мотивувати школярів до саморозвитку
Як батькам мотивувати дітей до самоосвіти? Як допомогти дитині не потонути у великий кількості відкритих онлайн курсів та обрати дійсно потрібні знання? Чому, окрім школи, потрібно вводити так зване змішане навчання? Під час наступного вебінару від Smart Foundation допоможемо батькам розібратися в стосунках із дітьми та допомогти зрозуміти одне одного.
Розкажемо, як змінити негативну установку «самоосвіта – це додатковий, непотрібний тягар» на позитивну мотивацію про те, що самоосвіта – це можливість досягти успіху. Будемо також говорити про таке:
- як впливають батьківські установки на процес самоосвіти дитини-школяра;
- куди прямує ваша дитина – до успіху чи уникає невдач;
- як розмовляти та домовлятися з дитиною щодо її самоосвіти та мотивації,
- відпрацюємо техніки побудови діалогу зі школярем для його мотивування.
Вебінар проводить психолог, системний сімейний психотерапевт, керуюча Центром психосоціальної реабілітації Національного університету "Києво-Могилянська академія" (філія м.Покровська Донецької області) Вікторія Соловйова.
Про спікерку. Вікторія Соловйова працює психологом понад 20 років, спеціалізується на сімейних відносинах, підвищенні стресостійкості дітей та дорослих.
Як обрати професію майбутнього
Що потрібно знати батькам та дітям, аби вже сьогодні правильно розвивати потрібні на ринку праці навички? Як змінився світ та як планувати свою професію в цих змінах? Разом із викладачкою Києво-Могилянської академії, власницею мовної школи та мамою двох дітей Ольгою Бершадською відповімо на ці та інші запитання під час вебінару «Як обрати професію майбутнього». Буде корисно для батьків, учителів та дітей. Протягом години обговоримо:
- як батькам та вчителям працювати над собою, щоб дати дитині можливість вибирати свій шлях при цьому вберегти її від ілюзій;
- як батькам працювати над собою, якщо їхні візії майбутнього дитини не збігаються з її баченням свого майбутнього;
- як батькам навчитися сприймати амбіції дитини;
- як батькам працювати з відсутністю амбіцій у дитини;
якою є роль особистого прикладу дорослого для дитини.
Визначимо, як уникнути популярної історії «вчився/лася на економіста, а став/ла співаком.
Читання як один зі шляхів саморозвитку
Нові технології та велике інформаційне перевантаження вимагають від нас постійного розвитку читацьких навичок, зокрема й через нові методи навчання. І хоча попереду нас чекають ще більші технологічні й суспільні зміни, проте очевидно, що ті, хто вміють ефективно читати, завжди будуть у виграші.Під час вебінару говоритимемо про:
- психологічні обґрунтування необхідності читання;
- вплив різних жанрів літератури на розвиток дитини;
- тенденції читання зараз та їх вплив на особистість;
- конкретні інструменти, які допоможуть прищепити дитині любов до читання;
- роль особистого прикладу дорослого для дитини.
Протягом години разом із аналітичним психологом Центру психосоціальної реабілітації національного університету Києво-Могилянської Академії Оленою Соловйовою відповімо на ці та багато інших питань.
Як перейти на дистанційне навчання й не з'їхати з глузду
Разом з експерткою, вчителькою інформатики 10-11 класів Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «КПІ» Людмилою Булигіною поговоримо про особливості дистанційного навчання, обговоримо результати опитування щодо дистанційного навчання під час карантину та розберемо експрес-заходи для нового формату навчання. Окрім того, спікерка говоритиме про таке:
- як організувати дистанційне навчання за короткий термін і безкоштовно;
- як мотивувати дітей до навчання;
- як зміна ролі вчителя вплине на майбутнє школи;
- як розділити зони відповідальності під час дистанційного навчання між батьками, учнями та вчителями.
Вебінар буде корисним для вчителів, учнів та батьків. Про лекторку. Людмила Булигіна — вчителька інформатики Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ». Керівниця відділення довузівської підготовки фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ». Учасниця робочої групи з оновлення програм з інформатики для учнів 5-9 класів ЗОШ. Її вихованці є переможцями престижних олімпіад та конкурсів, таких як Imagine Cup від Microsoft та European BEST engineering competition.
Як врятуватися від інформаційних вірусів
Як тримати інформаційну гігієну під час карантину.
Експертка, засновниця ініціативи "Як не стати овочем", авторка книги «Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців» Оксана Мороз розкаже про те:
- що таке інфодемія, інформаційний вірус і як з ними боротися;
- які бувають загрози від інформаційних вірусів;
- що таке інформаційна гігієна, як її дотримуватися й до чого призводить порушення інформаційної гігієни.
Не тільки про коронавірус, а загалом про інформаційні віруси у Facebook та про телеканали.