Smart Всесвіт

Це унікальна річна навчальна програма для учнів 8-11 класів Полтавської області, створена спеціально на замовлення Благодійної організації Smart Foundation. Протягом навчального року діти за допомогою сертифікованих тренерів вивчають soft skills – навички, необхідні у сучасному світі, які обов’язково стануть їм в нагоді у майбутньому, а також пізнають основи бізнесу та соціального підприємництва.


Як проходить навчання

Командна робота

Навчаються працювати як у команді, так і самостійно, розвивають навички успішних комунікацій

Самопізнання

Дізнаються, як визначати свої сильні сторони і зони росту, формують впевненість у собі і своїх здібностях

Подолання конфліктів

Опановують вміння висловлювати свої почуття і думки, вчаться вирішувати конфліктні ситуації та знаходити шляхи виходу із них

Бізнесові проєкти

Відкривають для себе світ бізнесу та його інструментів, таких як маркетинг, реклама, планування, бюджет та інші, долають страх публічних виступів та презентацій

екскурсії

Для більш глибокого розуміння, як працює бізнес, для учнів Smart Всесвіт проводять екскурсії на діючих підприємствах, де діти можуть «зазирнути за лаштунки» та на власні очі побачити процес створення продукту або послуги.

Літній табір

Найуспішніші учні Smart Всесвіт вкінці року мають можливість поїхати до літнього табору у Карпатах, де у форматі навчального інтенсиву з найкращими фахівцями України поглиблено вивчають такі дисципліни як: 

  • проєктний менеджмент
  • політологія
  • ораторська майстерність
  • філософія
  • фандрайзинг та ін. 

За виховну частину процесу відповідають професійні виховники з української скаутської організації ПЛАСТ.

Старт нового курсу Smart Всесвіт

Новий набір стартує

у Smart просторі, смт Козельщина, вул. Остроградського 79/10

01
День
11
Місяць
2021
Рік