Спецпроєкт

ПІДТРИМКА ПРИЗЕРІВ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Стипендіальний проєкт «Підтримка призерів учнівських олімпіад» 

Стипендіальний проєкт «Підтримка призерів учнівських олімпіад» започаткований у рамках благодійної програми Smart Школа в 2019 році. 

Його мета – мотивувати учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів та фінансово підтримати учнів, які посідають призові місця в змаганнях на ІІІ та ІV етапах змагань, та вчителів, що їх підготували, у їхньому прагненні розвиватися й самовдосконалюватися. 

Хто може бути учасником стипендіального проєкту? 

Учасниками стипендіальної проєкту можуть стати всі учні 8 – 11 класів Козельщинського району Полтавської області, що беруть участь у  Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, а також учителі, які їх готують. 

Хто може отримати стипендію* від Smart Foundation? 

Стипендіатами проєкту можуть стати призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів з Козельщинського району Полтавської області, а також учителі, які їх підготували. 

*Під стипендією мається на увазі щомісячна грошова допомога без урахування податків. 

Як визначаються стипендіати проєкту? 

Експертна комісія Smart Foundation призначає стипендії для стипендіатів на основі результатів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів згідно з відповідними Наказами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації про підсумки проведення ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 

Коли визначаються стипендіати проєкту? 

Стипендіати проєкту визначаються після закінчення всіх етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та появи відповідних Наказів Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації про підсумки проведення ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 

Якими є розміри стипендій? 

Розміри щомісячних стипендій для призерів ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а також для учителів, які їх підготували, без урахування податків є такими: 

ІІІ етап: 

І місце – 1000 грн/міс.; 

ІІ місце – 700 грн/міс.; 

ІІІ місце – 500 грн/міс. 

ІV етап: 

І місце – 3000 грн/міс.; 

ІІ місце – 2000 грн/міс.; 

ІІІ місце – 1500 грн/міс. 

У разі, якщо учень посів кілька призових місць на олімпіадах із різних предметів, розмір стипендії визначається за сумою кількості здобутих призових місць. Те ж правило поширюється й на визначення розміру стипендії для вчителів, які підготували кількох призерів олімпіад. 

Протягом якого часу виплачуються стипендії? 

Стипендії виплачуються стипендіатам на персональні банківські картки протягом 12 місяців, починаючи з червня того року, коли були визначені стипендіати проєкту.