ЯК ПІДГОТУВАТИ ШКОЛУ ДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

До уваги керівників навчальних закладів! 23 липня о 17:00 під час вебінару від Smart Foundation поговоримо про те, як керівникам навчальних закладів підготувати школи до дистанційного навчання з 1 вересня 2020 року.

Історією успішного переходу на онлайнове навчання поділиться очільник кафедри інформатики спеціалізованої школи №129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови, ТОП-50 GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2019, організатор Всеукраїнського онлайн-чемпіонату з Minecraft: Education Edition "The world after the pandemic" Олександр Думишинець. 

Дізнаємося про таке: 

  • хто за що має відповідати при переведенні школи на дистанційне навчання; 
  • куди бігти й що робити адміністрації школи, якщо карантинні обмеження посиляться; 
  • який результат має отримати школа після переходу на дистанційну освіту. 

Також розглянемо успішні ресурси та платформи для організації повноцінного навчально процесу під час дистанційного навчання. 

Долучитися до трансляції ви можете, перейшовши за посиланням: https://youtu.be/9xOaapvILnQ 

Нагадаємо, що Smart Foundation проводить цикл вебінарів, присвячений підготовці до навчального року 2020 – 2021 в нових онлайнових умовах. Говоритимемо про нові формати, зокрема про «перевернутий урок», платформи для дистанційного навчання, депозитарій тощо. Підписуйтеся на наші сторінки у Facebook та Youtube, щоб не пропустити найактуальнішої інформації про дистанційне навчання в Україні.