ВІДКРИТТЯ СУЧАСНОГО SMART ПРОСТОРУ НА ПОЛТАВЩИНІ

19 вересня 2020 року в Козельщині Полтавської області Благодійна організація Миколи Сушка Smart Foundation урочисто відкриває Smart простір в оновленому приміщенні Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. У програмі події, разом із офіційним форматом перерізання стрічки, запланована низка заходів та активностей, які стануть унікальними для всього регіону.

Одним із наймасштабніших проєктів Smart Foundation стало збереження історичної пам’ятки Козельщинської центральної районної бібліотеки ім. О. Гончара та перетворення її на сучасний громадський культурно-освітній простір з інноваційним підходом функціонального призначення. Уже через дев’ять місяців бібліотека постала оновленою та наповненою сенсами. 

Урочисте відкриття оновленого простору відбудеться 19 вересня об 11:00. 

У програмі культурно-мистецького заходу гостей чекатимуть видовищні виступи, цікаві майстер-класи та подарунки. Також для відвідувачів працюватимуть культурно-освітні локації поблизу бібліотеки, де проходитимуть захопливі тематичні квести, які спеціально розроблялися для проходження просто неба. Друзі фундації – компанія “Дронаріум” – розповість про сучасні дрон-технології та дасть можливість відчути себе пілотом швидкісного повітряного боліду, а представники національної скаутської організації “Пласт” розкажуть, що значить бути пластуном, що роблять скаути та як це пов'язане з Україною та патріотизмом. Ввечері поблизу бібліотеки на гостей чекатиме унікальна мистецько-просвітницька подія, в якій об’єднається хіп-хоп музика із пластикою Театру тіней, енергією вогняного шоу та магією 3D-MAPPING на стінах оновленої бібліотеки. 

Подія буде проводитися у відповідності із безпековими протоколами для протидії розповсюдження COVID-19 і буде супроводжуватися заходами для забезпечення дотримання соціальної дистанції гостями та організаторами, використання дезінфекторів, масок та рукавичок в обов’язковому порядку. 

Відкриття Smart простору дає нові можливості для громади Козельщини не тільки через наявність там нового обладнання та конструктивні зміни, які дійсно заслуговують на окрему увагу як поціновувачів влучних дизайнерських рішень, так і шанувальників зручностей та комфорту. Головним надбанням буде змінена логіка функціоналу приміщення. Новий підхід дозволить громаді Козельщини організовувати сучасні заходи, розробляти мультимедійні продукти, реалізовувати мистецькі, освітні й культурні проєкти нового масштабу та якості. Основою нового підходу буде створення можливостей для тих, хто має запит на зміни, та передумов виникнення такого запиту для тих, хто ще не вирішив, як він може реалізувати себе в громаді. 

У новому просторі функціонуватимуть десятки програм та проєктів, які об’єднаються в одному осередку й створюватимуть умови для розвитку Козельщини. 

Для участі у заході представників ЗМІ просимо акредитуватися за посиланням

***Благодійна організація Smart Foundation створена у 2018 році українським підприємцем і меценатом Миколою Сушком. Фонд об’єднує культурні та освітні проєкти в рамках однієї стратегії розвитку суспільства. Пріоритет Smart Foundation – допомога в розвитку дітям шкільного віку, які проживають за межами найбільших українських міст. Крім дітей і підлітків, фонд працює з людьми старшого віку, що прагнуть отримати нові знання та навички й згодом у рамках своєї діяльності вирішуватимуть значущі для соціуму завдання. Місія Smart Foundation – формування свідомого та освіченого населення України, яке здатне самостійно будувати своє майбутнє.