Smart Foundation — 08 лютого 2021

ВЕБІНАР SMART SKILLS. ЯК НАВЧИТИСЬ ШВИДКО ВИРІШУВАТИ СКЛАДНІ ПРОБЛЕМИ?

Як вирішувати складні проблеми та як це впливає на нашу впевненість і наше майбутнє? На третьому вебінарі Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation разом з експерткою, організаційним коучем, фасилітаторкою, співзасновницею проєкту «Школа державного управління», експерткою проєкту НАТО в Україні – Вікторією Мришук, переконаємося, що дотримуючись структурованого плану, можна вирішити будь-яку проблему якнайкраще!


Розберемо 8️ кроків які допоможуть у вирішенні ваших проблем та їх стадіальну зміну: від виявлення проблеми і з’ясування фактів до її усвідомлення через критичну оцінку ситуації, створення чіткого плану дій та їх поступового виконання.
Знайдемо відповіді на питання:

Як ми ставимось до труднощів і проблем, та як це пов'язано з впевненістю?
Як ми можемо поводитися з труднощами та проблемами, щоб наполегливо створювати своє краще майбутнє?

Для кращого розуміння тематики soft skills, радимо подивитися попередні вебінари з циклу Smart Skills за посиланнями:

Попередній курс вебінарів про дистанційну освіту можна переглянути за посиланням.

Долучайтеся до соцмереж Smart Foundation:


Instagram

Facebook

Youtube

Нагадаємо, що в лютому 2021 Благодійна організація Smart Foundation разом із фахівцями-експертами запустили курс вебінарів Smart Skills про м’які компетентності, які необхідні для саморозвитку в сучасному VUCA світі (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).


Благодійна організація Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.