Smart Foundation — 02 квітня 2021

ВЕБІНАР SMART SKILLS. ЯК ЕФЕКТИВНО УПРАВЛЯТИ ПРОЄКТАМИ

Якщо у вас є крута ідея, то вам точно треба на наш наступний вебінар курсу Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation!

8 квітня о 17:00 на вебінарі курсу Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation допоможемо початківцям та підсилимо знання професіоналів у проєктному менеджменті, якісному плануванні та втіленні власних проєктів.

Учасники, під час прямої трансляції, дізнаються про важливі етапи у процесі реалізації проєктів та про інструменти для планування проєкту та продуктивної роботи над ним разом із командою.

Після вебінару ви:

  • будете знати як спланувати проєкт;
  • розуміти у якому випадку, які інструменти краще використовувати;
  • чого очікувати в ході реалізації проєктів.

Приєднуйтесь до вебінару на Youtube каналі Smart Foundation, де разом із експерткою, організаторкою та співорганізаторкою: фестивалів, благодійних концертів, аукціонів, акцій Ніною Гаєвською, допоможемо вам створювати круті проєкти.

Для кращого розуміння тематики soft skills, радимо подивитися попередні вебінари з циклу Smart Skills за посиланнями:

Вебінар 1️

Вебінар 2

Вебінар 3

Вебінар 4

Вебінар 5

Вебінар 6

Вебінар 7

Вебінар 8

Вебінар 9

Вебінар 10

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

Youtube

Нагадаємо, що в лютому 2021 Благодійна організація Smart Foundation разом із фахівцями-експертами запустили курс вебінарів Smart Skills про м’які компетентності, які необхідні для саморозвитку в сучасному VUCA світі (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).

Благодійна організація Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.