Smart Foundation — 12 лютого 2021

ВЕБІНАР SMART SKILLS. КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ ПРОТИ ФЕЙКІВ

Як захищатися від недостовірної інформації в Інтернеті? Що таке критичне мислення, та як воно допомагає нам у боротьбі із фейками в соціальних мережах? На вебінарі Благодійної організації від Smart Foundation розбираємо прийоми розпізнавання фейків, аналізу достовірності інформації та навчаємося принципам поводження з інформацією в соціальних мережах.


Разом із кандидаткою політичних наук, старшою науковою співробітницею відділу взаємодії університетів та суспільства Інституту вищої освіти НАПН України – Катериною Тримою, розбираємось, що робити, якщо Facebook пропонує подібні дописи: «Довгоочікуване відкриття фірмового магазину Philips в Білій Церкві! Лайкни наш пост, пошир його та гарантовано отримай безкоштовні навушники в подарунок».


Для кращого розуміння тематики soft skills, радимо подивитися попередні вебінари з циклу Smart Skills за посиланнями:

Попередній курс вебінарів про дистанційну освіту можна переглянути за посиланням.

Долучайтеся до соцмереж Smart Foundation:


Instagram

Facebook

Youtube

Нагадаємо, що в лютому 2021 Благодійна організація Smart Foundation разом із фахівцями-експертами запустили курс вебінарів Smart Skills про м’які компетентності, які необхідні для саморозвитку в сучасному VUCA світі (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).


Благодійна організація Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.