Smart Foundation — 19 лютого 2021

ВЕБІНАР SMART SKILLS. ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХИСТ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Чи можете Ви зараз відмовитися від Facebook, Instagram, Twitter чи Tik-Tok? Якщо не готові залишити простір соціальних мереж, тоді на вебінарі від Благодійної організації Smart Foundation 25 лютого 2021 року о 17:00 ми розкажемо про те, як убезпечити себе та свою персональну інформацію від інформаційних атак.


Разом зі кандидаткою політичних наук, старшою науковою співробітницею відділу взаємодії університетів та суспільства Інституту вищої освіти НАПН України – Катериною Тримою, знайдемо відповіді на такі питання:

Що таке інформаційна атака та як ми провокуємо її на свої акаунти?
Навіщо ми доносимо інформацію до інших людей?
Яким чином це відбувається?
Як ефективно та швидко доносити інформацію?
Мене «атакують» на моїй персональній сторінці! Мій акаунт «зламано»!! Від мене йде спам моїм друзям!!!! Що робити???

Для кращого розуміння тематики soft skills, радимо подивитися попередні вебінари з циклу Smart Skills за посиланнями:

Попередній курс вебінарів про дистанційну освіту можна переглянути за посиланням.

Долучайтеся до соцмереж Smart Foundation:


Instagram

Facebook

Youtube

Нагадаємо, що в лютому 2021 Благодійна організація Smart Foundation разом із фахівцями-експертами запустили курс вебінарів Smart Skills про м’які компетентності, які необхідні для саморозвитку в сучасному VUCA світі (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).


Благодійна організація Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.