«СТИПЕНДІЯ ДОПОМОЖЕ МЕНІ ЗДІЙСНИТИ МРІЮ», – СТИПЕНДІАТКА SMART FOUNDATION АННА ТЕСЛЯ

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Одна з наших стипендіаток – учениця Лутовинівської гімназії Козельщинського району Полтавської області Анна Тесля. Вона посіла третє місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології. Дізнавалися в Ані, як вона готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.  

– Із яких навчальних предметів найчастіше береш участь в олімпіадах? 

Раніше брала участь в олімпіаді з англійської мови й посіла перше місце в районі. Цьогоріч – із біології, посіла перше місце на районному й третє місце на обласному етапі. Гуманітарні науки більш складні для мене, бо я схильна до точних наук. Дуже хотіла поїхати на олімпіаду з географії, але на той час захворіла й не змогла взяти участь у змаганнях. Хоча я не розглядаю для себе в майбутньому професії, пов’язані з біологією, але загальні знання з предмету допомагають мені розуміти навколишній світ. 

– Чи важко тобі даються олімпіадні змагання? 

Ні. Важко тільки, коли відчуваю легке хвилювання в оточенні інших людей під час олімпіади. Дякую вчителям, які допомагають готуватися. Основних знань мені достатньо, аби брати участь в олімпіадах. Наступного року спробую знову свої сили в олімпіадах, але через велику кількість предметів минулого навчального року готуватися було важко. 

– Які лайфхаки маєш для перемоги в олімпіадах? 

Щоб здобути перемогу в олімпіаді, треба знати предмети й бути впевненим у перемозі. 

– Що відчуваєш після вручення стипендії Smart Foundation? Як плануєш витрати стипендіальні кошти? Можливо, для саморозвитку? 

Я відчуваю радість від того, що отримала стипендію, бо це ті кошти, які я можу витратити на свою мрію. Узагалі, витратити гроші можна різними шляхами: поділитися з батьками, купити одяг або інвестувати в благодійність. Особисто я хочу витратити стипендіальні гроші на графічний планшет, щоб розвивати свої навички в малюванні. 

Дякую Smart Foundation за те, що підтримує дітей Козельщинсього району й дає нам можливість розвиватися й займатися самоосвітою!


Бажаємо Ані не втрачати спраги до навчання та саморозвитку й надалі перемагати! Дякуємо Юлії Іванівні Гай, учительці біології Лутовинівської гімназії Козельщинської селищної ради Полтавської області, за підготовку призерки обласного етапу олімпіади.