СТАРТУЄ НОВИЙ КУРС ВЕБІНАРІВ «SMART SKILLS»

Благодійна організація Smart Foundation запускає новий курс вебінарів «Smart Skills» із новітньої неформальної навчальної програми, яка спрямована на розвиток м’яких навичок нового часу, що допоможе підліткам та їхнім батькам у сучасному нестабільному, невизначеному, складному і неоднозначному світі, який американці називають VUCA (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).


Разом із фахівцями-експертами, щочетверга о 17:00 на YouTube каналі Smart Foundation будемо розбиратися як інтегрувати в українське суспільство м’які компетентності, які необхідні для саморозвитку в VUCA світі.
Перший вебінар курсу «Як розвивати Smart навички та їх цінність для тебе» відбудеться 26 січня о 17:00. Разом із спікеркою – кандидаткою педагогічних наук, доценткою, експерткою з soft-skills, психологинею Вікторією Муромець поговоримо про те, чому володіння smart skills є важливим кроком до професійної гнучкості.
Шукатимемо відповіді на такі запитання:

  • чому сучасний ринок праці не дає гарантій, що людина зуміє зберегти наявну зайнятість досить довго;
  • чому швидко міняються формати роботи, зайнятість, попит, технології і продукти, з'являються і зникають професії;
  • як за допомогою «smart навички» не втратити продуктивність і конкурентоспроможність.

Долучайтеся до прямої трансляції вебінару та пишіть свої питання в чаті трансляції.

Попередній курс вебінарів про дистанційну освіту можна переглянути за посиланням.

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

ТікТок

Youtube

Нагадаємо, що Благодійна організація Smart Foundation упроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.