Smart Foundation — 26 лютого 2021

SMART SKILLS. МЕТОДИ АКТИВАЦІЇ КРЕАТИВНОСТІ

На шостому вебінарі Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation поговоримо про одну з найзначущіших компетенцій для роботодавців у ХХІ столітті – про креативність.


Сучасний світ вимагає сьогодні та в майбутньому від управлінських кадрів нестандартних рішень. Креативне мислення – це вкрай необхідна якість для всіх сфер діяльності.

4 березня о 17:00 разом з дослідником та популяризатором креативного мислення, координатором культурно-освітнього проєкту з розвитку креативного мислення в Україні «Креативна Країна» – Віталієм Фасолею, дізнаємось про методи активізації нашого організму для пробудження здатності креативити. Детально розглянемо:

  • Креативність та креативне мислення.
  • Нейропсихологію креативного мислення.
  • Вправи для активації креативності.

Для кращого розуміння тематики smart skills, радимо подивитися попередні вебінари з циклу.

Вебінар 1️
Вебінар 2
Вебінар 3
Вебінар 4
Вебінар 5

Долучайтеся до соцмереж Smart Foundation:

Instagram

Facebook

ТікТок

Youtube

Нагадаємо, що в лютому 2021 Благодійна організація Smart Foundation разом із фахівцями-експертами запустили курс вебінарів Smart Skills про м’які компетентності, які необхідні для саморозвитку в сучасному VUCA світі (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).

Благодійна організація Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.