Smart Foundation — 05 березня 2021

SMART ПРОСТІР ЗАПУСКАЄ СВІТОВУ АВТОМАТИЗОВАНУ СИСТЕМУ «KOHA»

Благодійна організація Smart Foundation запроваджує у бібліотечному обслуговуванні в оновленому громадському культурно-освітньому Smart Просторі сучасну автоматизовану бібліотечну інформаційну систему (АБІС) Koha.


Система набагато полегшить роботу працівників бібліотек та допоможе читачам швидше й простіше користуватися послугами. Вона покликана замінити традиційні технологічні процеси більш сучасними, ефективними, і є основою створення віртуального бібліотечного простору.

Після запровадження АБІС у Smart Просторі користувачі отримають можливість:

  • Відслідковувати онлайн новинки літератури за жанрами, автором чи назвою книги.
  • Бронювати чи замовляти необхідну книгу через особистий кабінет користувача.
  • Контролювати в особистому кабінеті строк повернення книги.
  • Бачити в електронному каталозі опис книги з її кольоровим зображенням обкладинки та анотацією.
  • Ділитися посиланням на вподобану книгу в соціальних мережах.
  • Знайомитись з тематичними підбірками літератури.

Нагадаємо, що 19 вересня 2020 року Благодійна організація Smart Foundation урочисто відкрила новий громадський культурно-освітній Smart Простір в смт Козельщина, що на Полтавщині.

17 жовтня на Полтавщині у Smart Просторі вперше стартував унікальний проєкт «Smart Всесвіт» – це річна навчальна програма для учнів 8-11 класів із Козельщинського району Полтавської області, створена MBA Kids International на запит Благодійної організації Smart Foundation.

10 листопада громадський культурно-освітній Smart простір в смт Козельщина Полтавської області долучився до хабів цифрової освіти в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта».

Долучайтеся до соцмереж Smart Foundation:

Instagram

Facebook

ТікТок

Youtube