SMART ПРОСТІР СТАВ ПАРТНЕРСЬКИМ ХАБОМ «ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА»

10 листопада громадський культурно-освітній Smart простір в смт Козельщина Полтавської області долучився до хабів цифрової освіти в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта». Інформація про долучення простору до мережі хабів цифрової освіти розміщено на офіційному порталі “Дія”

Хаби цифрової освіти — місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту Дія.Цифрова освіта. Це унікальна нагода навчитися цифровій грамотності. Відтепер в Smart просторі можна переглянути освітні серіали із базових цифрових навичок, цифрової грамотності для вчителів, серіалів для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервісів для вчителів, оплати комуналки онлайн та інші, а також можна отримати консультації від тренера-експерта.

Запрошуємо всіх бажаючих навчатися новітнім технологіям, щоб бути в ритмі часу. 

Додаткову інформацію можна отримати за адресою смт Козельщина, вул Остроградського 79/11 

Нагадаємо, що в квітні 2020 року Міністерство цифрової політики України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Кожний громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за сучасним форматом – освітні серіали. Безкоштовні курси орієнтовані на різні цільові аудиторії — вчителів, лікарів, батьків, людей поважного віку тощо.