SMART FOUNDATION ЗАПУСКАЄ НОВИЙ ПРОЄКТ “SMART ВСЕСВІТ” - БЕЗКОШТОВНИЙ MBA ДЛЯ ДІТЕЙ

17 жовтня на Полтавщині вперше стартував унікальний проєкт “Smart Всесвіт” - це річна навчальна програма для учнів 8-11 класів із Козельщинського району Полтавської області, створена MBA Kids International на запит Благодійної організації Smart Foundation. 

Участь у проєкті є безкоштовною для учнів, які пройшли два етапи відбіркового туру. Адаптована для дітей з маленьких регіонів, програма MBA формує в учнів комплексне розуміння бізнесу як процесу та пронизана сучасними цінностями і досвідом людей, що досягли життєвого та професійного успіху. Профорієнтаційне тестування в процесі навчання дозволяє поглянути на розвинені навички і приховані таланти дітей та підлітків з нового, часом несподіваного боку.

Цьогоріч до проєкту потрапили 43 учасника з Козельщинського району. Ми отримали рекордну кількість анкет. 

Перше заняття пройшло 17 жовтня в оновленому Smart просторі у смт Козельщина. Учні познайомилися з методологами, авторами навчальної програми та тренерами, дізналися більше один про одного та про проєкт Smart Всесвіт, розглянули структуру навчального року, сформували індивідуальний план розвитку та прокачали свої навички з командоутворення.

Із жовтня, щосуботи, за допомогою сертифікованих тренерів учасники проєкту будуть засвоювати інформацію не лише в теорії, але й на практиці, залучаючи власні здібності та навчаючись новому на реальних прикладах.

Прагнемо, щоб проєкт Smart Всесвіт змінив мислення учасників, відкрив їм нові горизонти, продемонстрував нові можливості та надав розуміння, що зміни починаються з себе. 

Віримо в те, що завдяки комплексному освітньому продукту разом ми здатні змінити стиль життя нового покоління молодих, небайдужих, свідомих українців, навчити їх мислити позитивно і генерувати ідеї, які зроблять їхнє життя та життя оточуючих ще комфортнішим. 

До кінця травня 2021 року учасники Smart Всесвіту прокачають soft skills, отримають знання про підприємницьку діяльність із фокусом на соціальне підприємництво. Розроблятимуть реальну бізнес-ідею, її стратегію, кошторис, маркетингову складову, шукатимуть унікальні та інноваційні аспекти та захищатимуть її перед справжніми інвесторами. 

Найактивніші учасники поїдуть на екскурсію та відвідають великі підприємства та кращі ВИШі України. 

Найкращі випускники проєкту отримають можливість пройти поглиблений курс і відпочити у літньому таборі в Карпатах. 

Бажаємо успіху та плідного навчання всім учасникам проєкту “Smart Всесвіт”. 

Надалі інформуватимемо про перебіг програми та про досягнення наших учасників-розумак. 

Всі заходи відбуваються з дотриманням безпекових протоколів для протидії розповсюдження COVID-19. Зокрема, організаторами було забезпечено дотримання соціальної дистанції, використання дезінфекторів, рукавичок та масок в обов’язковому порядку.