Smart Foundation — 12 квітня 2021

SMART FOUNDATION СТАВ ПАРТНЕРОМ МАРАФОНУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Цьогоріч Благодійна організація Smart Foundation підтримала проведення першого Міжнародного дистанційного марафону з української мови імені Петра Яцика. Спільно з представниками системи HUMAN ми провели онлайн-воркшоп із підготовки конкурсантів з прямою трансляцією на Youtube-каналі Smart Foundation, до якої долучилося понад 20 тис. глядачів.

Це була безпрецедентна колаборація меценатів, громадських організацій та державних органів влади, яка показала хороший результат. У 2021 у змаганні взяла участь рекордна кількість учасників – понад 25 тис. із 25 країн світу. В Україні конкурсанти змагалися із 24 областей, зокрема й з тимчасово окупованих територій.

Для Smart Foundation важливо підтримувати меценатські проєкти, які впливають на популяризацію української мови.

Конкурс імені Петра Яцика – це щорічні змагання, які проводяться з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Місія конкурсу – утвердження державного статусу української мови та підвищення її соціального престижу.

Петро Яцик був представником політичної еміграції українців до Канади та став філантропом й меценатом. Він був підприємцем, який заснував так звані олімпійські ігри – однойменний конкурс з української мови. Петро Дмитрович наполягав, що знання мають монетизуватися і маємо відійти від практики нагородження переможців конкурсів лише картонними кольоровими сертифікатами та грамотами. Перший конкурс відбувся на День української мови та писемності 9 листопада 1999 року і проходить до сьогодні.

Нагадаємо, що Благодійна організація Smart Foundation упроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.

Курс вебінарів про дистанційну освіту від БО Smart Foundation можна переглянути за посиланням

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

Youtube