Smart Foundation став партнером Української бібліотечної асоціації

Благодійна організація Smart Foundation та Українська бібліотечна асоціація (УБА) підписали угоду про партнерство на 2020 рік. 

«Ми віримо, що сучасна бібліотека – це простір для спілкування, отримання нових знань, вивчення історії рідного краю та місце, де відбувається розбудова демократичного громадянського суспільства. Більшості сільських бібліотек в Україні потрібно трансформуватися в нові культурно-освітні простори та цифрові хаби. Аби ці трансформації прискорити та підтримати розвиток сучасних бібліотек, ми підписали угоду про партнерство з Українською бібліотечною асоціацією», – зазначила директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська та додала, що Благодійна організація вже реалізує проєкт із осучаснення сільської бібліотеки в новий громадський культурно-освітній простір у Козельщині на Полтавщині. 

У рамках угоди планується низка заходів для об’єднання й розвитку українських бібліотек, проведення навчальних вебінарів для бібліотекарів та користувачів бібліотек на Полтавщині, проведення спільних форумів тощо. 

Довідка. УБА – Всеукраїнська громадська організація, метою якої є всебічне сприяння розвитку бібліотечно-інформаційної сфери й забезпечення прав користувачів на якісне, своєчасне бібліотечне обслуговування та доступ до інформації. Організація визнана професійною спільнотою України та світу, сприяє розвитку громадянського суспільства, впливає на розвиток бібліотечно-інформаційної сфери в Україні, активно відстоює права громадян на доступ до всього обсягу накопичених знань та інформації, свободу слова, працює задля розвитку суспільства.