SMART FOUNDATION ПІДТРИМАЄ АБІТУРІЄНТІВ КОЗЕЛЬЩИНИ

Благодійна організація Миколи Сушка Smart Foundation запроваджує нову ініціативу: ми хочемо підтримати абітурієнтів цьогорічної вступної кампанії 2020 і пропонуємо випробувати свої шанси та стати нашим переможцем!

Спілкуючись з лідерами думок, професорами провідних українських вишів та фахівцям у сфері освіти, Smart Foundation сформував свій ТОП-3 ЗВО, який, ми впевнені, зацікавить і тебе. 

Мрія нашого Фонду – розширювати можливості української молоді, ідейно та фінансово підтримуючи її на шляху становлення. Нам важливо допомагати у творенні нової генерації українців, які змінюватимуть країну у майбутньому. 

Фонд інвестує у сучасні знання, нові навички та розкриття творчого потенціалу. Всі програмні ініціативи Smart Foundation кількох останніх років, зокрема лекції, тренінги, вебінари, екскурсії музеями та освітніми установами, спрямовані на це. 

Отже, якщо ти давно мріяв навчатися в одному з найпрестижніших і найстаріших українських вишів, маєш високий середній бал атестату та прохідні бали ЗНО від 100 (Національний університет «Києво-Могилянська академія» та «Острозька академія») і 140 балів (Український Католицький Університет) відповідно, – лови свою можливість! 

Готові підтримати тебе! 

 Smart Foundation розглядає можливість надання консультації, грантового забезпечення або фінансової допомоги при вступі до одного з трьох ЗВО. 

Що це передбачає? 

Повне або часткове покриття твоїх витрат у вигляді оплати за навчання, щомісячної стипендії чи оплати за гуртожиток. 

Хто може взяти участь? 

Випускники 11 класів Козельщинського району Полтавської області. 

Дедлайн подачі заявок – 10 серпня. 

Перелік усіх спеціальностей та необхідні рейтингові бали для вступу можна знайти на офіційних сайтах ЗВО. 

Для того, щоб детальніше дізнатися про умови участі у програмі та долучитися, напиши на info@sf.org.ua або заповни анкету учасника на нашому сайті/

Твоє майбутнє – у твоїх руках!