Smart Foundation — 04 березня 2021

SMART FOUNDATION ДІЛИТЬСЯ ДОСВІДОМ УСПІШНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ СТАРОЇ БІБЛІОТЕКИ

Проєкт Благодійної організації Smart Foundation із перетворення старої бібліотеки на оновлений громадський культурно-освітній Smart Простір вже став успішним досвідом і його приїздять переймати представники інших ОТГ. 4 березня з радістю приймали у Smart Просторі голову Диканської громади Сергія Давиденка та начальника відділу розвитку економіки та залучення інвестицій Олексія Івженка.


Гості відвідали екскурсію Простором, переглянули всі локації. Ознайомилися з відео та фото про активності в бібліотеці. Особливо зацікавила гостей діяльність волонтерів, що наповнюють Простір змістовними заходами, розвагами, пошуковою діяльністю з теми історії рідного краю. Із захопленням слухали про упровадження автоматизованої програми АБІС (Автоматизована бібліотечна інформаційна система).


Відвідувачі з Диканьки були приємно вражені від побаченого і почутого. За словами селищного голови, люди скрізь подібні, кожна громада має свою історію, традиції, людей, якими пишаємося, а отже і право на самовираження. Дуже добре, що в козельщан є місце для реалізації цього права і це – Smart Простір.


За словами директорки Благодійної організацій Smart Foundation Наталі Баришпольської перетворення бібліотеки в смт Козельщина – це не перший проєкт БО, але це проєкт з якого почалася історія нашого Фонду. Ідея Smart Foundation полягає в тому щоб надавати можливості людям у маленьких містах та селищах України, створюючи громадські громадсько-культурні осередки. У великих містах нашої країни наразі є дуже багато можливостей у молоді для розвитку – доступно все: різноманітні майстер-класи, лекції, курси. Невеличкі ж міста і села позбавлені таких можливостей. В них, на жаль, немає такої кількості заходів які проводяться для розвитку населення, для освіти та для спілкування та культурного дозвілля. Наша ідея якраз полягає в тому щоб маленьким регіонам України, які насправді складають 70% нашої країни, надати такі ж можливості.


Ми раді кожній такій зустрічі і готові ділитися набутим досвідом із кожним гостем з різних ОТГ. Приїжджайте, захоплюйтесь і надихайте друзів із невеличких міст та сіл нашої України!

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

Youtube