Smart Foundation — 30 квітня 2021

ВЕБІНАР SMART SKILLS. Швидкочитання та ейдетика для твоєї успішності

Швидкочитання - найкращий помічник у вирі неймовірної кількості інформації у сучасному світі. За якими методиками його засвоїти? Як полегшити запам'ятовування та зосередити увагу на важливих речах і нічого не пропустити? Про це дізнаєтесь під час нашого 15 вебінару із серії Smart Skills.

6 травня о 17:00 на 15 вебінарі курсу Smart Skills «Використання швидкочитання та ейдетики для твоєї успішності» від Благодійної організації Smart Foundation поговоримо про розвиток швидкочитання, пам'яті та уваги.

Розберемо: як читати швидше; якісно і швидко працювати з великою кількістю інформації та засвоювати нову. Наприклад, значно швидше вивчити іноземну мову.

Подивимося на практиці як: збільшити швидкість читання, розвивати образну пам'ять, розширити периферійний кут зору для читання по кілька слів одночасно та поглибити навички концентрації уваги. До вашої уваги також найефективніші методики запам'ятовування, які допоможуть максимально розвинути вашу пам'ять.

Вебінар буде практичним та корисним, бо у нас цікавий спікер - психолог, тренер з розвитку швидкочитання та пам'яті Святослав Вікторенко!

Приєднуйтесь за посиланням: https://youtu.be/CjhHEjD9kmA


Для кращого розуміння тематики soft skills, радимо подивитися попередні вебінари з циклу Smart Skills:

CRM-форма з'явиться тут