РІК БУККРОСИНГУ В КОЗЕЛЬЩИНІ

10 січня 2021 виповнилася річниця появи буккросингової конструкції в смт Козельщина Полтавської області. Спеціальна металева конструкція була розміщена поблизу Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. Проєкт втілила Благодійна організація Smart Foundation.


У перші дні роботи книжкової полички книголюби розібрали всі видання, які Фонд інвестував для полички разом із відомими видавництвами та рітейлерами – «Наш формат», «Yakaboo», «Видавництво «Основи», «Дух і літера» – та Українським інститутом національної пам’яті. За перше півріччя місцеві буккросери здійснили близько 200 книгообертів.
10 червня 2020 року, у день півріччя, команда Smart Foundation поставила на буккросингову полицю ще 50 світових бестселерів для підтримки буккросерів. За час свого існування поличка збагатилася десятками нових книг, сотнями примірників улюблених творів дітей і дорослих, також декілька разів поповнювалася новими екземплярами книжок відомих авторів, серед яких сучасні українські та закордонні історики і науковці, творами класиків художньої літератури, довідковими та енциклопедичними виданнями.
Команда Благодійної організації планує, що скоро нові точки буккросингу частіше будуть з’являтися на мапі нашої країни. Підпишіться на наші сторінки в соцмережах, щоб не пропустити нові відкриття:

Instagram

Facebook

ТікТок

Youtube

Нагадаємо, що Благодійна організація Smart Foundation упроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.