РАДІОДИКТАНТ У SMART ПРОСТОРІ

9 листопада, у День української писемності та мови, Smart Простір в смт Козельщина на Полтавщині долучився до написання ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У головній лекційній залі зібралися всі охочі та доєдналися до прямої трансляції UA:Першого. 

Радіодиктант розпочався о 9:00. Спочатку ведучі в студії розповіли про історію диктанту та дали змогу всім охочим підготуватися до його написання. Текст диктанту під назвою «Виклики книжкової ери» авторства відомого українського видавця та письменника Івана Малковича прочитала акторка Римма Зюбіна. 

Публічне написання диктанту також відбулося й у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського – участь у ньому взяли українські політики, державні діячі та митці. 

Дякуємо 11 учасникам, які сьогодні писали радіодиктант у Smart Просторі, а саме: Бражник Тетяні Олександрівні, Микитенко Галині Миколаївні, Кібальник Ларисі Олексіївні, Глінецькій Ларисі Сергіївні, Несвітайловій Ларисі Олександрівні, Литвин Надії Михайлівні, Романченко Наталії Миколаївні, Вороні Інні Олександрівні, Новгородцеву Анатолію Анатолійовичу, Колісніченко Юлії Юріївні, Дейнеці Світлані Іванівні. 

Нагадуємо, що захід відбувся у відповідності з безпековими протоколами для протидії розповсюдження COVID-19 і супроводжувався заходами для забезпечення дотримання соціальної дистанції, використання дезінфекторів, масок та рукавичок в обов’язковому порядку. 

Ініціаторами проведення ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності в Smart Просторі виступили співробітники Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. 

Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00. 

Ті, хто хоче перевірити себе на грамотність, можуть протягом доби надіслати свій диктант на електронну адресу rd@ukr.radio. 

Текст має бути написаний від руки на аркуші паперу, який потрібно сфотографувати. Текст можна надіслати також паперовим листом за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. При цьому важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше, ніж 10 листопада. 

Результати радіодиктанту оголосять протягом 1 − 2 місяців залежно від кількості отриманих листів. Ті, хто напише диктант без жодної помилки, отримають подарунковий набір книжок від Українського радіо. 

#smartпростір #зростайзіsmart #РадіоДиктант2020 #БібліотекавКозельщині