Smart Foundation — 17 лютого 2021

«РАБЕН-УКРАЇНА» ПЕРЕДАЛА КНИГИ ДЛЯ БУККРОСИНГОВОЇ ПОЛИЦІ

17 лютого 2021 року, до Всесвітнього Дня спонтанного прояву доброти команда міжнародної логістичної компанії «Рабен Україна» (Raben Group Ukraine)долучилася до буккросингової ініціативи Благодійної організації Smart Foundation в смт Козельщина на Полтавщині та поповнила буккросингову поличку українськими книгами.


«Для команди Smart Foundation ініціатива з буккросингом – це перший крок на шляху до втілення більш масштабних змін у громаді та регіоні. Понад рік існування буккросингової полички в Козельщині засвідчив, що люди можуть і готові ділитися книгами, з великим бажанням користуються перевагами книжкового обміну, що допомагає їм не тільки у саморозвитку, але й формує відчуття колективної відповідальності та довіри», – зазначила Наталія Баришпольська, директорка благодійної організації Smart Foundation.

Команда «Рабен Україна» напередодні свята передала свої перші 100 книг для дітей та дорослих у смт Козельщина.


«Уся команда «Рабен Україна» – People With Drive – це справжні книгоїди. Маємо власну бібліотеку, яку наповнюємо прочитаними книгами. Буккросинг в межах компанії давно вже став звичним. На цьому вирішили не зупинятися. Почули про чудову ініціативу фонду Smart Foundation і відразу ж ініціювали збір книг. Плануємо і надалі передавати книги, які ми вже прочитали», – коментує Інна Очеретна, генеральний директор компанії «Рабен Україна».


Нагадаємо, що першу точку буккросингу – Всесвітньої бібліотеки обміну книгами – у Козельщині було встановлено 10 січня 2020 року. Спеціальна металева конструкція розміщена поблизу Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара (нині - громадський культурно-освітній Smart Простір).


Міжнародна логістична компанія «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. У компанії працює 500 співробітників. У користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони), автопарк – 600 автомобілів.

Долучайтеся до соцмережSmart Foundation:

Instagram

Facebook

ТікТок

Youtube