ПІДСУМКИ 2020. ІНФОГРАФІКА

2020 рік для Благодійної організації Smart Foundation виявився дуже продуктивним. Наша команда відкрила першу буккросингову поличку в смт Козельщина на Полтавщині, ми запустили річну навчальну програму «Smart Всесвіт», програму підтримки абітурієнтів 2020, відкрили оновлений громадський культурно-освітній Smart Простір, створили курс вебінарів про дистанційну освіту на Youtube каналі Smart Foundation та випустили курс лекцій від відомих філософів, істориків та діячів про творення України на каналі Sense.

Наступний рік ми плануємо реалізацію не менш амбіційних планів! Щоб дізнатися про них першими долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

ТікТок

Youtube

Нагадаємо, що Благодійна організація Smart Foundation упроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.