Smart Foundation — 10 березня 2021

ПЕРШІ ЗМАГАННЯ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ SMART ВСЕСВІТ

6 березня у Smart Просторі відбулося змагання із захисту проєктів учасників унікального освітнього проєкту Smart Всесвіт, започаткованого благодійною організацією Smart Foundation. У форматі World Cafe одночасно 7 команд фіналістів представили свої проєкти, націлені на розвиток Козельщинської громади.

«Друзі, ви вже пройшли половину навчальної програми Smart Всесвіт. І сьогодні здобуті знання та навички постануть у ваших проєктах, які можуть допомогти розвитку громади. Незалежно від того, яким буде результат, ми пишаємося кожним із вас, бо ви свідомо обрали саморозвиток та присвятили свій час навчанню підприємництву та командній роботі. Тепер ви знаєте, що ідей у кожного є багато, проте реалізувати їх можна лише разом. Як говорив Стів Джобс, великі справи не здійснюються поодинці, вони завжди є досягненням команди. Пам'ятайте про це! Я бажаю вам успіху і щиро вболіваю за вас!», – привітала учасників World Cafe директорка благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська.


Присутні гості зі школи підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids Микола Дориченко та Віталія Коніщук відзначити, що учасники програми Smart Всесвіт – діти, що проживають на території Козельщини, які бачать потребу в позитивних змінах та готові здійснювати їх у своїй громаді.


Протягом двох годин команди змагалися за перемогу своїх проєктів. У фіналі виступили:

  • Команда Еко-place із капітаном Захаром Маслаком, які представили проєкт розробки пляжу з інфраструктурою на березі озера в смт Козельщина.
  • Команда Cont.Hotel із капітаном Анастасією Дерев’янко представили проєкт контейнерного готелю.
  • Команда Smart People із капітаном Андрієм Злиднем представили проєкт соціально-реабілітаційного центр «Хатинка змін»
  • Команда Bona Fide із капітаном Кариною Бондаренко представили проєкт із переробки сміття.
  • Команда Beaver Gardeners із капітаном Олександрою Пальчик представили проєкт із розвитку садівництва.
  • Команда Smart Girls із капітаном Дариною Роік представили проєкт із розвитку екотуризму.
  • Команда Couriers із капітаном Тимуром Боршош представили проєкт зі створення служби доставки.

Присутні гості були вражені рівнем підготовки проєктів. Окрім презентацій деякі з команд також представили один з найбільш поширених і ефективних методів стратегічного планування SWOT-аналіз.


«Участь у програмі Smart Всесвіт є безкоштовною для учнів, які пройшли два етапи відбіркового туру. Вона адаптована для дітей з маленьких регіонів. Програма формує в учнів комплексне розуміння бізнесу як процесу та пронизана сучасними цінностями й досвідом людей, що досягли життєвого та професійного успіху», – розповів керівник керівник проєкту Smart Всесвіт Олексій Сисоєв.


Після презентації проєктів розпочалося голосування. Компетентне журі відзначили не тільки переможців, а й зусилля абсолютно всіх учасників змагання. До того ж, самі учасники теж взяли участь у виборі команди-переможця, яка отримала супер-приз – триденну поїздку до столиці за унікальною освітньою та пізнавальною програмою.


Присутній на заході начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Козельщинської селищної ради Олег Кабаченко привітав всіх учасників програми та зазначив, що кожен з проєктів вартий перемоги і може в майбутньому реалізуватися у Козельщині.


У фіналі перемогу здобула команда Smart People із капітаном Андрієм Злиднем, які представили проєкт соціально-реабілітаційного центру «Хатинка змін». Цільова аудиторія – люди без постійного місця проживання, залежні від наркотиків, алкоголю, ті, хто потерпає від насильства в сім’ї, люди, від яких відмовилася сім’я. Проєкт вирішує проблему ставлення до людей, які страждають від насилля або залежностей, проблему нестачі реабілітаційних центрів, робочих місць, кооперативної співпраці, нестачі психолога в районі.


Команда благодійної організації Smart Foundation вітає переможців змагання та бажає повноцінного втілення проєктів в життя. Ми пишаємося тим, що учасники проєкту Smart Всесвіт протистоять сучасним викликам та готові до творення майбутнього у своїй громаді.


Нагадаємо, що 17 жовтня 2020 року на Полтавщині вперше стартував унікальний проєкт «Smart Всесвіт»– це річна навчальна програма для учнів 8-11 класів із Козельщинського району Полтавської області, створена MBA Kids International на запит Благодійної організації Smart Foundation.

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

Youtube