«ПЕРЕТВОРЕННЯ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ – ЦЕ МЕЦЕНАТСЬКИЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ», – КОМЕНТАР РАДІОСТАНЦІЇ НВ

У День української писемності та мови СЕО Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська під час прямого включення в ефірі Радіо НВ розповіла про перетворення старої бібліотеки на новий громадський культурно-освітній Smart Простір.

«Перетворення Козельщинської бібліотеки – це меценатський, благодійний проєкт, направлений на те, щоб надати жителям невеличких міст і сіл доступ до урбаністичних можливостей там, де таких можливостей обмаль або ж узагалі немає, а прагнення в молоді є», – розказала СЕО Благодійної організації Smart Foundation. 

Вона також зазначила, що перетворення тривали протягом 9 місяців. За цей час удалося впровадити зміни, що дійсно вражають. Місцева громада активно використовує оновлений простір для освітніх гуртків та зустрічей. Наприклад, 9 листопада жителі Козельщини в приміщенні Smart Простору писали ювілейний ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

На запитання радіоведучих про те, чи планує БО втілення ще схожих проєктів, Наталія відповіла: «Для наступних проєктів ми плануємо залучати меценатів, донорів та місцеву владу, і не тільки для оновлення об’єктів. У нас великі плани щодо надання можливостей саморозвитку жителям маленьких міст та сіл України. Ми готові ділитися отриманим досвідом із меценатами, які прагнуть допомогти, але поки що не знають, як це реалізувати. Обіцяємо інформувати про активності на наших сторінках у соціальних мережах та на сайті фонду». 

Нагадаємо, що 19 вересня 2020 року Благодійна організація Smart Foundation урочисто відкрила новий громадський культурно-освітній Smart Простір в смт Козельщина, що на Полтавщині.