SMART FOUNDATION СПІЛЬНО З УБА ПРОВОДЯТЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ ПОЛТАВЩИНИ

Благодійна організація Smart Foundation спільно з ВГО Українська бібліотечна асоціація з 27 серпня до 29 серпня проводять навчання для співробітників Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара в Козельщинському районі Полтавської області.

Протягом трьох днів, наприкінці серпня, вісім співробітників проходять спеціалізований онлайн-курс для бібліотекарів «Нова бібліотека: організація та адміністрування сучасних просторів». Програма тренінгу передбачає перетворення бібліотеки зі звичайного книгосховища у активний простір для натхнення та взаємодії громади. 

Триденний курс онлайн-семінарів був розроблений УБА за запитом Smart Foundation для бібліотекарів смт. Козельщина. До проведення тренінгу долучилися працівники провідних бібліотек України: Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Київської міської бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка та Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія». 

Окрім лекційної частини, учасники тренінгу мали змогу долучитися до віртуального туру Київською міською бібліотекою для дітей імені Т. Г. Шевченка та побачити як функціонує бібліотека під час карантину, які новації вдалося запровадити в оновленому просторі бібліотеки, як співробітники закладу впроваджують інклюзивні заходи у приміщенні бібліотеки. 

Після проходження навчання учасники отримають сертифікати.