ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ НА БАЗІ ЦИФРОВОЇ ПЛАТФОРМИ HUMAN

Уже цього четверга о 17:00 на вебінарі Smart Foundation поговоримо про спеціалізовану та безпечну систему для очного та дистанційного навчання, моніторінгу результатів освітнього процесу та взаємодії з користувачами – HUMAN.

Успішним досвідом переходу школи на онлайнову платформу поділиться очільник кафедри інформатики спеціалізованої школи №129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови, ТОП-50 GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2019, організатор Всеукраїнського онлайн-чемпіонату з Minecraft: Education Edition "The world after the pandemic" Олександр Думишинець. Протягом години практично розглянемо, як користуватися системою, куди завантажувати та що натискати, а також відповімо на запитання: 

  • Як відбувається підключення системи HUMAN у навчальному закладі? 
  • Як створити розклад уроків у системі? 
  • Як видавати та перевіряти завдання, тести та контрольні роботи? 
  • Як користуватися електронним журналом? 

Долучайтеся до трансляції вебінару за посиланням. Нагадаємо, що HUMAN – це цифровий простір для навчання школярів та вчителів, який містить усі потрібні інструменти для проведення уроку, перевірки домашнього завдання, оцінювання учнів, обміну освітніми матеріалами та збору зворотного зв’язку. Водночас система має на меті не перевести школи на дистанційне навчання, а максимально полегшити бюрократичну роботу вчителя, автоматизуючи шкільні процеси. Втім, у разі повторного карантину користувачі платформи HUMAN швидко зможуть перелаштувати навчальний процес в онлайн-режим. 

Внаслідок поширення COVID-19 на території України компанія HUMAN надає безстроковий та безкоштовний доступ для всіх державних шкіл, які приєднаються до освітньої екосистеми (включно з навчанням для педагогів та подальший супровід). 

Заявку для отримання інформації щодо підключення закладу можна заповнити тут