«ОЛІМПІАДИ ДОПОМАГАЮТЬ ПРЕДСТАВИТИ НАШУ ГРОМАДУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ», – СТИПЕНДІАТ SMART FOUNDATION ЗАХАР ЗІНЕНКО

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Цьогоріч призерами стали четверо учнів Козельщинського краю. Один із них – учень Козельщинського ліцею Захар Зіненко. Він посів третє місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. Дізнавалися в Захара, як він готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.

– Які емоції відчуваєш після вручення стипендії Smart Foundation? 

– Дуже сподобався захід вручення стипендій призерам учнівських олімпіад. Емоції – позитивні. Це добре, що Благодійна організація підтримує олімпіадників Полтавщини. Дякуємо вам. 

– Із яких навчальних предметів найчастіше береш участь в олімпіадах? 

– Цього року я брав участь в олімпіадах з української мови та літератури, з біології, з історії та з географії. Пройшов на область лише з історії. Того року хворів, тому не брав участі в олімпіадах. 

– Як думаєш, для чого потрібно брати участь у таких змаганнях? 

– Думаю, олімпіади потрібні, тому що так ми можемо показати набуті знання, представити наш район чи територіальну громаду на обласному чи навіть всеукраїнському рівнях. Олімпіади також допомагають при вступі до університету. Я планую стати археологом, тому олімпіада з історії допоможе мені в майбутній професії. 

– Які лайфхаки маєш для перемоги в олімпіадах? 

– Олімпіади мені даються не важко. Коли готуюся, читаю довідники, якісь цікаві факти в Інтернеті, переглядаю відео, проходжу різні курси. Шкільних знань може бути недостатньо, потрібно додатково читати, саморозвиватися. 

Дякуємо Ларисі Михайлівні Абрамовій, учительці історії Козельщинського ліцею, за підготовку призера обласного етапу олімпіади.