Smart Foundation — 02 лютого 2021

НАВЧАННЯ З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ РОЗПОЧАТО

02 лютого в оновленому громадському культурно-освітньому Smart Просторі в смт Козельщина стартувало безкоштовне навчання з цифрової грамотності для всіх бажаючих!


Близько двадцяти учасників попередньо пройшли тестування на національній онлайн-платформі “Дія: Цифрова освіта” та отримали сертифікати про рівень цифрової грамотності. У Просторі, який є офіційним хабом державної програми “Дія: Цифрова освіта”, наразі сформовано групу слухачів, які під супроводом наставника й ведучого Антона Близнюка засвоюватимуть необхідні знання та навички. Заняття із цифрової освіти дозволить ефективно та безпечно використовувати сучасні технології в професійному та особистому розвитку в громаді, підвищенню конкурентоздатності та шансів під час пошуку роботи.


Нагадаємо, що 10 листопада громадський культурно-освітній Smart Простір в смт Козельщина Полтавської області долучився до хабів цифрової освіти в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта». Інформація про долучення Простору до мережі хабів цифрової освіти розміщено на офіційному порталі “Дія”.

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

Youtube