Smart Foundation — 07 квітня 2021

КНИГУ, ВИДАНУ КОШТОМ SMART FOUNDATION, НОМІНУВАЛИ НА ПРЕМІЮ

У березні книгу Григорія Сердюка «З минулого – у вічність» про історію Козельщинського краю презентували у Полтаві місцевим краєзнавцям. Це вже друга книга Григорія Дмитровича, яку видано за фінансової підтримки Smart Foundation. Перша – «Величний подвиг Козельщинського краю» вийшла друком у 2018 році. У ній він розповів про мужність і героїзм солдатів-земляків, які захищали Батьківщину під час Другої світової війни. Історії цих людей мотивують пробудити «ген подвигу» в собі та передавати його прийдешнім поколінням.

Під час засідання Полтавської обласної організації Національної спілки краєзнавців свої роботи також представили присутні члени спілки: науковці, краєзнавці, музейники, бібліотекарі, працівники архівів, люди, що займаються історично-пошуковою роботою. Серед усіх робіт саме книгу Григорія Сердюка вирішили номінувати на обласну щорічну літературну Премію імені Самійла Величка.

Григорій Дмитрович вважає видання книги важливою подією, підсумком усього свого життя.

Нагадаємо, що 19 лютого у Smart Просторі відбулася презентація історичної збірки «З минулого – у вічність» Григорія Сердюка – відомого краєзнавця Козельщини, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України.

Smart Foundation надає підтримку українським авторам у створенні та видавництві суспільно значимої літератури, спрямованої на збереження історичної та культурної спадщини України.

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

Youtube

Благодійна організація Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.