КНИГА ДЛЯ SMART ПРОСТОРУ – ЗАПУСКАЄМО МАСШТАБНИЙ ОНЛАН-ЗБІР

1 грудня Благодійна організація Smart Foundation долучається до святкування першого Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday) і проводить онлайн-збір книжок «Подаруй книжку бібліотеці» для громадського культурно-освітнього Smart Простору в смт Козельщина на Полтавщині.


«Ми віримо, що українці – це головні філантропи нашої країни. У вересні 2020 року на Полтавщині ми відкрили сучасний, громадський культурно-освітній Smart Простір. Зараз ми наповнюємо його новими сенсами, тож 1 грудня, в день Щедрого вівторка, ми долучаємося до Всеукраїнського дня добрих справ та глобальної благодійної спільноти Щедрого вівторка», – директорка Благодійної організації Наталія Баришпольська

Для того щоб взяти участь у онлайн зборі книжок необхідно до 14 грудня надіслати книгу в смт. Козельщина. Адресу відділення та контакти ми надішлемо у приватні повідомлення, просто напиши нам у Facebook або Instagram про свій добрий намір. 

Будемо раді кожній книжечці та кожному прояву добра, обіцяємо розказати про наших меценатів в соц. мережах Smart Foundation. Долучитися й стати частиною великої, доброї справи можна від 1 грудня. Ми не обмежуємо меценатів у виборі жанру чи теми книг, але запрошуємо ділитися актуальними та новими, україномовними художніми творами, навчальними посібниками, словниками, а також періодикою, що має самостійну художню цінність. Дуже радимо дарувати те, що користується популярністю, швидко знайде свого читача та буде корисним для великої читацької аудиторії. 

Нагадуємо, що у 2020 році Благодійна організація Smart Foundation відкрила буккросингову поличку та новий громадський культурно-освітній Smart Простір в смт Козельщина на Полтавщині. 

Фонд інвестує у сучасні знання, нові навички та розкриття творчого потенціалу. Всі програмні ініціативи Smart Foundation кількох останніх років, зокрема лекції, тренінги, вебінари, екскурсії музеями та освітніми установами, спрямовані на це. 

Довідково. Україна приєдналася до глобального руху #GivingTuesday у 2018 році і стала 154-ю країною-учасницею глобальної благодійної спільноти. Ідея святкувати #GivingTuesday у вівторок, після Дня подяки, з’явилася у 2012 році. Щороку мільйони учасників по всьому світу проводять різноманітні акції на користь благодійних організацій і розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добро тим, хто його найбільше потребує. #GivingTuesday отримав в Україні назву #ЩедрийВівторок і 1 грудня 2020 року Україна втретє святкує цей день. #ЩедрийВівторок в нашій країні з'явився завдяки ініціативній групі у складі Zagoriy Foundation, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників. #ЩедрийВівторок об’єднує країну навколо добрих справ та цьогоріч вкотре доведе, що українці — нація філантропів. А ще, покаже, що творити добрі справи може кожен. 

Долучайтеся до наших соц. мереж: 

Instagram 

Facebook

ТікТок  

Youtube