Smart Foundation — 08 квітня 2021

КІНОМАРАФОН НА ПОЛТАВЩИНІ: ЗАВДЯКИ МЕЦЕНАТАМ СУЧАСНІ УКРАЇНСЬКІ ФІЛЬМИ ДЕМОНСТРУЮТЬСЯ У ГРОМАДАХ

Благодійна організація Smart Foundation та ГО Culture Hub провели унікальну, спільну благодійну ініціативу «Кіноbus у Козельщині» – безкоштовні кінопокази сучасних, сенсаційних українських кінострічок у Smart Просторі на Полтавщині.

Наш кіномарафон тривав протягом п’яти місяців і став одним із найуспішніших регіональних проєктів. Ми відкрили справжню кінозалу в оновленому бібліотечному просторі у листопаді 2020 року. Щотижня мешканці Козельщини із друзями та родинами збиралися на кіноперегляди, які тривали до березня 2021 року включно. Всі покази проходили з дотриманням карантинних вимог для протидії розповсюдження COVID-19, із дотриманням соціальної дистанції та використанням засобів індивідуального захисту.

Дорослі та молодша аудиторія дуже раділи можливості дивитися сучасні українські кінострічки та анімаційні фільми з улюбленими героями! За п’ять місяців у Smart Просторі провели 42 кінопокази. Найпершими жителі Козельщини побачили фантастичний, сімейний, художній фільм «Фокстер & Макс», фільм-фентезі «Микита Кожум'яка» та комедійний художній фільм «Герой мого часу».

Найбільш відвідуваними стали фільми: «Святий Миколай», «Заборонений» та «Поводир». Всі покази погоджені з компаніями-виробниками фільмів та Держкіно.

Хоча наш кіномарафон закінчився, скоро обіцяємо анонсувати новий сезон кінопоказів просто неба. Слідкуйте за анонсами та дивіться українські фільми.

Долучайтеся до наших соцмереж:

Instagram

Facebook

Youtube

Благодійна організація Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.