ЕФЕКТИВНЕ НАВЧАННЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

Уроки онлайн, домашні завдання у вайбері. А що ж робити з традиційними програмами та навчальними посібниками? Радимо вчителям не поспішати відмовлятися від напрацьованих інструментів.

Під час наступного вебінару Smart Foundation 13 серпня о 17:00 розберемося, як адаптувати до онлайнового навчання вже існуючі програми, підручники та вправи, а також що потрібно зробити вчителю, щоб бути готовим до дистанційного навчання в новому навчальному році й щоб воно було кращим, ніж навесні. Особливу увагу приділимо таким темам: 

  • тренди ефективної цифрової педагогіки для планування; 
  • керування навчальним процесом; 
  • оцінювання учнів. 

Від спікерки вебінару, учительки інформатики ліцею «Сихівський» (м. Львів) Оксани Пасічник, дізнаємося про її досвід, ідеї та випробування практикою того, як зробити свій онлайновий курс цікавим, мультимедійним, інтерактивним та сучасним і як реалізувати передові педагогічні методики за допомогою цифрових технологій. 

Долучайтеся до перегляду трансляції вебінару 13 серпня о 17:00 за посиланням.

Подія на Facebook

Нагадаємо, що Smart Foundation проводить цикл вебінарів, присвячений підготовці до навчального року 2020 – 2021 в нових онлайнових умовах. Попередні відео можна переглянути на нашому YouTube каналі.