ДЯКУЄМО БЛАГОДІЙНИКАМ ТА БЛАГОДІЙНИЦЯМ АКЦІЇ ПО ЗБОРУ КНИЖОК

1 грудня відбувся #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday) — Всеукраїнський День Добрих Справ. Цьогоріч Благодійна організація Smart Foundation доєдналася до популяризації культури доброчинства та провела масштабний онлайн-збір книжок «Подаруй книжку бібліотеці» для громадського культурно-освітнього Smart Простору в смт Козельщина на Полтавщині.


Протягом двох тижнів до нашої акції долучилися благодійники та благодійниці з різних куточків України. Дякуємо за те, що допомогли книжковому фонду бібліотеки поповнитися популярними книгами, періодичними виданнями та настільними іграми. Хочемо перелічити наших благодійників поіменно, й подякувати кожному а саме: 

- Фонду ім. Гайнріха Бьолля (Heinrich-Böll-Stiftung Київ); 

- Сектору освіти Козельщинської райдержадміністрації; 

- Аліні Сивокінь; 

- Анастасії Гаврилюк; 

- Світлані Новик; 

- Віталію Онищенку; 

- Наталії Пальчук. 

Вдячні також за те, що доводите своїм прикладом, що українці – найголовніші філантропи та благодійники нашої країни. 

Нагадуємо, що у 2020 році Благодійна організація Smart Foundation відкрила буккросингову поличку та новий громадський культурно-освітній Smart простір в смт Козельщина на Полтавщині. 

Фонд інвестує у сучасні знання, нові навички та розкриття творчого потенціалу. Всі програмні ініціативи Smart Foundation кількох останніх років, зокрема лекції, тренінги, вебінари, екскурсії музеями та освітніми установами, спрямовані на це. 

Довідково. Україна приєдналася до глобального руху #GivingTuesday у 2018 році і стала 154-ю країною-учасницею глобальної благодійної спільноти. Ідея святкувати #GivingTuesday у вівторок, після Дня подяки, з’явилася у 2012 році. Щороку мільйони учасників по всьому світу проводять різноманітні акції на користь благодійних організацій і розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добро тим, хто його найбільше потребує. #GivingTuesday отримав в Україні назву #ЩедрийВівторок і 1 грудня 2020 року Україна втретє святкує цей день. #ЩедрийВівторок в нашій країні з'явився завдяки ініціативній групі у складі Zagoriy Foundation, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників. #ЩедрийВівторок об’єднує країну навколо добрих справ та цьогоріч вкотре доведе, що українці — нація філантропів. А ще, покаже, що творити добрі справи може кожен. 

Долучайтеся до наших соц. мереж: 

Instagram 

Facebook

ТікТок  

Youtube