ВІДГУКИ ПРО ВІДКРИТТЯ SMART ПРОСТОРУ НА ПОЛТАВЩИНІ

Урочисте відкриття культурно-освітнього простору в приміщенні Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара стало водночас дуже очікуваним та незвичайним святом для козельщан. Ми запитали про те, що їх найбільше вразило в оновленому просторі.  

Софія Іванко, Саша Лисівець і її мама 

– Що тобі сподобалося на відкритті? 

С.Л.: 

– Мені дуже декорації сподобалися і конкурси було цікаво розгадувати... Ми особисто познайомилися з автором казок! (прим. авт. про Сашка Лірника) Да! Ми якраз навчаємося у 5 класі і будемо вивчати його твори в шкільній програмі. На квестах мені дуже сподобалися актори Гаррі Поттер і Мавка. Я люблю Гаррі Поттера! 

– Всі знайомі персонажі? Твої враження? 

С.І.: 

– Так! Все цікаво і дуже красиво! Все так придумано класно на заході і в бібліотеці! 

– Як вам інші активності? Вже відвідували “Галушковий лекторій”? 

Мама С.Л.: 

– Ще просто не зголодніли! Ходимо, гуляємо…Нам все подобається. 

Назар Зіненко, мама Назара — Вікторія Зіненко  

— Розкажи про свої враження від заходу? Як тобі? Де ти вже встиг побувати, які локації відвідав? 

З.З: 

— Добрий день! Мені 16 років. Я живу в цьому мальовничому селі. Взагалі вражень купа, їх багато. Мені тут дуже подобається, тут класно! 

— Які твої очікування від відкриття? Чи вже був в оновленій бібліотеці? 

— Я був у оновленій бібліотеці. Також, відвідав квести з Роном Візлі та літературні читання казок у Сашка Лірника. Тут дуже цікаво. Хочеться щоб такі заходи частіше, хоча б раз на рік проводилися. Мені дуже комфортно тут і в оновленій бібліотеці, дуже подобається. Затишно та весело. Тут можна зав'язати різні знайомства, побачити Сашка Лірника вживу))) (прим. авт. йдеться про те, що письменник також завітав до Smart простору, окрім розважального майданчика) Можна взяти подивитися, почитати цікаву книжку . Взагалі все дуже гаразд. Супер! 

— Як ваші враження від заходу загалом? Чи були у бібліотеці? 

Мама З.З.: 

— Можна багато говорити. Все чудово!  

Микитенко Галина Миколаївна 

— Чому вирішили відвідати захід? Які ваші враження від відкриття Smart простору? 

— Я це трохи все знаю, бо я бібліотекар! Я тут всередині процесу (сміється) Ваше ставлення до змін у бібліотеці? Прекрасно! Я хочу сказати, що добре, щоб були всякі отакі зібрання, а не одразу шашлики, столики, випивка… Я така рада, що сьогодні цього немає! 

— Що найбільше сподобалося? 

— Найбільше сподобався майстер клас та лекція про галушки! Там дуже цікава була історична розповідь, історія наших страв. І це дуже відрізняє те, що я раніше бачила. Це перший раз таке! А квести, і це все звичайно цікаво. 

— З ким сьогодні завітали на захід? 

— Діти, онуки в мене не тут живуть, далеко… Разом із чоловіком. 

Кисліченко Ірина Володимирівна 

— Які ваші враження від Smart простору? Звідки дізналися про подію? 

— Бачила анонс у Фейсбуці. Взагалі я в бібліотеку зверталася давно. Ще коли ходила до школи. Є колосальна різниця між тим що було і тим, що зараз. В даний момент, все сучасно, дуже гарно. Неймовірні емоції. Я приходжу додому і кажу мамі: “Мамо, там таке… Настільки все красиво, там стільки всього!” 

— Що сподобалося найбільше? 

— Ми задоволені всім! Дякуємо Миколі Сушкові. Я навчалася з його молодшим братом в одному класі, я знаю їх, молодці! На даний момент для Козельщини організація такого свята це щось неймовірне! Ми прийшли, відпочили, в нас дуже рідко таке буває. Дуже подобається, дякуємо. 

— З ким прийшли на відкриття Smart простору? 

— Я з сином. Може уже і пішли б давно, а так - ні. Йому подобаються велосипеди, скейт. А хлопці ж їздять, йому подобається. Задоволені програмою. 

— Можливо, хочете щось додати від себе? 

— Дійсно все прекрасно! Я чогось думала, що більше людей буде. Раніше я працювала на автостанції та під час карантину її закрили, назовсім. Бачила анонс про відкриття в автобусах наших. Багато інформації було у Фейсбуці. Я думала, що сьогодні буде велика кількість людей. Можливо, на вечір більше зійдуться. 

— Якою, на вашу думку, має бути оновлена бібліотека? Як часто плануєте відвідувати бібліотеку? 

— Тепер я буду дитину залучати до бібліотеки. Коли я ходила до бібліотеки то було одне, зараз зовсім інша якість. Раніше як? Взяли у бібліотеці книжки й пішли, а зараз можна прийти ті самі уроки вчити, допомогти уроки зробити. Ще раз дякуємо вам Smart Foundation! Свято! Організація! Вкладено дуже багато, щоб таке зробити треба дуже багато сил і це все залежить від організаторів. Для нас це дуже велике диво! ДИВО!