Smart Foundation — 14 травня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст з Віталієм Портниковим

Віталій Портников ― журналіст, публіцист і письменник. Політичний аналітик в українських та іноземних медіа, оглядач «Радіо Свобода». Тривалий час працював у незалежних медіа Росії, проте ніколи не вважав себе російським журналістом. Він розповідає про аналітику в умовах війни, природу російської поведінки та очікування результату і зміненого світу.

― Журналістика ― як медицина, ― говорить Віталій. ― Хірург в операційній бачить, що у вас проблема, але йому треба робити свою роботу. Нам теж. Я не можу сказати, що протягом цих двох місяців завжди був у нормальному стані. Але зрив мав лише одного разу ― коли переживав за родичів, які залишилися в Києві.

Наступні кілька тижнів Віталію складно давалося письмо. Не вдався і задум зі щоденником під час війни. Лишилися тільки блоги та ефіри...

Мультимедійний спецпроєкт «Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні» підготували спільними зусиллями команди PEN Ukraine, Премія імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians за підтримки благодійного фонду Smart Foundation, Шведського ПЕН і Національного фонду на підтримку демократії.

Слухайте та читайте на таких платформах: Apple Podcasts, YouTube, Google Podcasts, Soundcloud, MEGOGO, НВ Подкасти, Spotify. Обрати зручну і підписатись можна за посиланням: https://li.sten.to/dxew6rf6

Сторінка проєкту з текстовою версією - https://journalistsatwar.gongadzeprize.com.ua/

CRM-форма з'явиться тут