Smart Foundation — 27 травня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст із Севгіль Мусаєвою

Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва розповіла про вплив війни на роботу видання, переживання особистих трагедій та віру в повернення Криму, про те, як зараз Україна змінює правила гри міжнародної політики.

Спершу Севгіль не планувала лишати Київ. Поки її хлопець, політолог Микола Давидюк, був на ефірі Радіо НВ, вона отримала дзвінок від одного з дипломатів із наполегливим проханням виїхати протягом 48 годин ― мовляв, повинні активізуватися «сплячі» диверсійно-розвідувальні групи, що планують узяти в полон журналістів та активістів. Севгіль заплакала…

― Я вірю в особливу роль України зараз, ― говорить Севгіль. – Я раціонально і критично ставлюся до наших можливостей, але наша сміливість допомагає змінювати правила гри і повертати відвертість і правду на міжнародний порядок денний.

Мультимедійний спецпроєкт «Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні» підготували спільними зусиллями команди PEN Ukraine, Премія імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians за підтримки благодійного фонду Smart Foundation, Шведського ПЕН і Національного фонду на підтримку демократії.

Слухайте та читайте на зручних платформах, обрати зручну і підписатись можна за посиланням: https://li.sten.to/dxew6rf6

Сторінка проєкту - https://journalistsatwar.gongadzeprize.com.ua/

CRM-форма з'явиться тут