Smart Foundation — 19 грудня 2021

Віктор Андрієнко побував у Smart Просторі!

На День Святого Миколая Smart Foundation зробив книжкове свято для дітей Козельщинської громади на Полтавщині. На наше запрошення до Smart Простору завітав відомий актор, режисер, продюсер, письменник Віктор Андрієнко.

Письменник приїхав особисто презентувати свою книгу «Легенди Чарівнолісся», написану у співавторстві з Оленою Шульгою. Тож діти мали можливість не лише поспілкуватися з автором, а й отримати книгу з його автографом у подарунок.

Більше того, Віктор Миколайович показав захоплюючий тизер до фільму з однойменною назвою та бекстейдж зйомок. Колоритні герої, цікаві костюми, увага до кожної деталі у кадрі. Режисер відкрив таємниці того, що відбувається на знімальному майданчику. Сподіваємось, що зйомки продовжаться, і найближчим часом ми побачимо на екранах «Легенди Чарівнолісся».

Як продюсер анімаційних фільмів він також продемонстрував «Цар Плаксій та Лоскотун» та фрагменти з «Микити Кожум'яки». Дітям дуже сподобались мультики, вони просто не зводили очей з екрану та слухали, як же створювали героїв стрічок.

Трішки перепочивши діти та дорослі пішли до лекційної зали, де проходять кінопокази, там на них чекав фільм «Іван Сила» про найсильнішу людину планети початку ХХ ст. - закарпатського силача Івана Фірцака, деякі трюки якого досі ніхто не може повторити.

Але найважливіше, що Віктор Андрієнко розповів дітям про життєві цінності. Правду, силу розуму та духу, можливість самому досягнути поставленої мети, про дружбу та спільну справу. Це дуже співпадає з цінностями нашого фонду, особливо слогани фільму «Правда завжди переможе» та «Зроби себе сам», бо навіть маленька людина здатна робити великі справи.

«Бажаю майбутнє вашому Простору! Хай у цій оселі мистецтва та літератури постійно буде сміх дітей та радощі! Хай у кожної дитини тут знайдуться друзі! Смакуй Українське кіно та літературу!», - такі побажання Віктор Андрієнко залишив Простору у книзі для гостей.

Чекаємо на нові творіння майстра, який обіцяє, що вже незабаром світ побачить видання українського коміксу «Шалені пригоди папуги Флінта».

Ми теж отримали «миколайчика» від Віктора Андрієнка – він подарував Smart Простору можливість демонструвати мультфільми «Цар Плаксій та Лоскотун» та «Микита Кожум'яка», а також кінострічку «Іван Сила». Тому всі, хто не зміг потрапити на свято, можуть замовити перегляд для шкіл чи окремих класів, колективів громади у зручний час. Це неймовірно! Дива трапляються!

CRM-форма з'явиться тут