Smart Foundation — 10 липня 2021

Учасники Smart Всесвіту завітали до Києва

Підлітки із Козельщинської громади – учасники проєкту Smart Всесвіт мали триденну насичену програму у столиці. Відвідування сучасних музеїв та кількох провідних компаній, де дітей знайомили з виробничим процесом, а також прогулянки літнім Києвом стали можливі за сприяння благодійної організації Smart Foundation.

Розпочалася культурна програма з відвідування Маріїнського парку з неймовірними краєвидами та прогулянки урядовим кварталом, де вирішується доля країни. Та найцікавішим в перший екскурсійний день став візит до сучасного інтерактивного Музею науки. Експозиція музею вразила наших розумак настільки, що фізика та хімія тепер точно будуть одними з найулюбленіших предметів. Встигли вони подивитися на зафільмоване зоряне небо та планети, покататися на велосипеді з квадратними колесами, побачити величезну двометрову голограму, дослідити фізичні властивості кристалів та інших об’єктів, дізнатися, як побудований організм людини на надто реальних моделях. Чи не найбільше сподобався дзеркальний лабіринт, чудернацький процес управління роборукою та записи викривлених звуків і навіть власного голосу. А скільки селфі там було зроблено! Побачене жваво обговорювалося ще й під час прогулянки вечірнім Подолом, яким полюбляють прогулюватись гості столиці.


Другий день був насичений робочими зустрічами, які розпочалися з компанії «Нова пошта», де діти ознайомилися з процесом роботи однієї з найбільших служб доставки. Діти отримали жовті жилети та навушники, через які їм розповідали про всі нюанси роботи велетенського сучасного Київського інноваційного терміналу. Тут працюють з великогабаритними, крихкими та стандартними посилками. Їм було дуже цікаво побачити автоматизовані процеси сортування та відправки посилок, зокрема, як їх складають і запаковують. Підлітки були в захваті, бо й самі вивчали ази підприємництва під час програми Smart Всесвіт, тому вже майже професійно цікавилися у менеджменту компанії, скільки людей працює та як проходить сортування. За допитливість та активність діти отримали подарунки – сучасну бізнес-літературу, причому кожному дістались книги різних авторів.

Далі їх радо зустрічали в архітектурній компанії «Архіматика», де працюють архітектори, дизайнери, інженери-будівельники, інженери-механіки, спеціалісти інших суміжних спеціальностей. Тут розповіли все про шістнадцятилітню історію компанії та показали «зсередини» атмосферу, де творяться архітектурні перлини сучасності. Особливістю роботи спеціалістів «Архіматики» є дотримання принципів сталого розвитку, інноваційності, індивідуального планування та ведення кожного проєкту! Учасники екскурсії отримали багато цікавої нової інформації та невеличкі сувеніри на згадку. А потім розім’ятися та прогулятися всі пішли на територію Київського політеху, де до дітей приєднався і засновник Smart Foundation Микола Сушко. Вони жваво обговорювали роль навчання та саморозвитку у формуванні особистості та основи підприємництва. Далі була дивовижна прогулянка вечірнім Майданом Незалежності, де гостей розважали світлові фонтани.


Третього дня на екскурсантів чекав перший в Україні інноваційний історичний музей Становлення української нації. Це було неймовірно!25 експозицій зі 100 фігурами видатних українців у 3D-форматі - князів, королів, гетьманів, військових, письменників, вчених, співаків та політиків сучасності. Мультимедійні стенди кількома мовами, мапи, тачскріни, а для найменших відвідувачів спеціальні стенди під їхній зріст, де доступно написано про складні історичні факти. За дві години розумаки не лише ознайомилися із 1500-літньою історією України, а й змогли дізнатися цікаві факти про велику роль України у розвитку Європи. Про те, що з давніх часів наша нація була освіченою та культурною, розбудовуючи навчальні заклади та вкладаючи великі ресурси в розвиток науки. Побачили вони й те, що століттями українці славилися своїми військовими – від князів Київської Русі, козаків до славетних кіборгів, які захищали українську незалежність. Сучасний інтерактивний простір музею дуже сподобався дітям, бо тут історія справді оживає.


На завершення програми учасники програми Smart Всесвіт мали змогу на власні очі побачити, як налаштовані процеси в ресторанному бізнесі, поспілкувавшись з менеджерами мережі закладів «Аргентина Гриль». Так цікаво було заглянути за лаштунки цього дійства, а потім посмакувати блюда аргентинської кухні у самому ресторані зі стильним дизайном та своєю історією.


Нові знання, нові враження разом з неймовірними емоціями завжди розширюють горизонти для розвитку особистості. Сподіваємось ця поїздка стане корисною для наших розумак. Smart Foundation надає можливості!

CRM-форма з'явиться тут