Smart Foundation — 17 вересня 2022

Учасники GoRun отримали призи та подарунки

За сприяння Smart Foundation справжнє свято влаштувала собі спільнота бігунів у Козельщині. Урочисте нагородження у Smart Просторі з великою кількістю різних призів, потім пробіжка та тренування - і все це за регулярні пробіжки протягом літа та прагнення до здорового способу життя, навіть в умовах воєнного стану.

У суботу, 17 вересня, у Smart Просторі для нагородження зібралися найактивніші бігуни; багато хто запросив із собою друзів чи сім‘ю. Після вручення призів усі перевдяглися у новий біговий екіп для заняття на свіжому повітрі. А трійка переможців мала змогу на ділі оцінити новенькі бігові кросівки.

Після розминки учасники тренування пробігли дистанцію у 2,5 км, зробили заминку на виконання бігових вправ та повернулися до Smart Простору, завершивши дистанцію у 5 км. Забіг був у повільному темпі, тому під час нього учасники жартували, спілкувалися з тренером Сергієм Кірчиком та обмінювалися своїми враженнями від челенджу.

Деякі з переможців поділилися своїми планами на майбутнє - тепер вони хочуть пробігти справжній марафон!

Дякуємо усім, хто долучився до челенджу, за вашу активність та завзятість! Маємо надію, що біг став невід‘ємною частиною вашого життя і корисною звичкою. Go Run!

CRM-форма з'явиться тут