Smart Foundation — 9 листопада 2021

У Козельщині написали Диктант національної єдності

Жителі Козельщинської громади взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності. 9 листопада у Smart Просторі зібралися ті, хто у День української писемності та мови приєднався до загальнонаціональної акції вшанування рідної мови.

Спільно з українцями по всьому світу вони уважно слухали, як у прямому ефірі декламував кожне слово диктанту культовий сучасний український письменник Юрій Андрухович. Саме його текст на осінню тематику було обрано цього року для перевірки знань з української мови.


Захід проходив у радіоформаті, транслювався на телеканалах та діджитал-платформах «Суспільного», тому це стало можливим і у лекційній залі Простору завдяки сучасному технічному обладнанню. Учасники не лише чули, а й бачили на екрані організаторів та Юрія Андруховича, тож змогли відчути атмосферу єднання та долученості до події світового масштабу.


Тепер роботи тих, хто бажає відправити їх для перевірки комісією фахівців, прийматимуть онлайн та офлайн до 11 листопада 10.30. Текст диктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00. Результати мають оголосити упродовж кількох місяців.


Вже другий рік поспіль козельщани пишуть Радіодиктант національної єдності у Smart Просторі. Сподіваємось, це стане доброю традицією та щороку кількість бажаючих долучитись до цієї події лише зростатиме!