Smart Foundation — 20 листопада 2021

Стартував новий сезон Smart Всесвіту!

20 листопада у Smart Просторі відбулося перше заняття проєкту Smart Всесвіт для підлітків із сіл Кременчуцького району на Полтавщині. Учасників урочисто привітали представники Smart Foundation та Козельщинський селищний голова, а також тренери проєкту, які будуть навчати розумак soft skills, основам проєктного менеджменту та соціального підприємництва.

Новий набір, новий курс, нові обличчя і трішки розгубленості перед невідомим… 49 підлітків із 16 сіл Кременчуцького району зібралися у Smart Просторі, бо вирішили змінити свій звичний спосіб життя, опанувати навички виживання у сучасному світі, знайти друзів-однодумців. Таку можливість надав Smart Foundation, на замовлення якого було розроблено навчальну програму Smart Всесвіт.

Щосуботи діти займатимуться у трьох групах із тренерами – жителями Козельщинської громади, які пройшли спеціальну підготовку. Навчання проходитиме в ігровій формі з цікавими інтерактивами та можливістю для найактивніших учасників отримати професійну профорієнтацію та поїхати на екскурсії на діючі підприємства.На найуспішніших розумак чекає двотижнева подорож до літнього табору.

«Якщо ви тут, це означає, що це ваш свідомий вибір. Я впевнена у цій програмі, бо мала змогу бачити результат та досягнення учасників минулого року. Ви навчитеся думати, планувати, це точно вам знадобиться у житті. Пройшовши цей курс, ви будете інакше мислити. Все залежить від вас, наскільки ви поринете у цей проєкт, наскільки зможете «витиснути» з цієї програми та тренерів все корисне для себе. Бажаю, щоб ви брали максимум!», - звернулася до підлітків директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська.

Привітати дітей прийшов і Козельщинський селищний голова Олександр Троцький. Він розповів про своє дитинство, про те, як складно було визначитися, куди піти після школи. «Вам пропонують навчитися підійти до дорослого життя з готовністю. Провчившись у школі до 11 класу, я не міг усвідомити, ким я хочу стати у дорослому житті, бо у мене не було такої можливості, як у вас. Ви самі зануритесь у нові знання та зможете підготувати такий проєкт, який самі захочете втілити. Сільська дитина завжди відчуває себе некомфортно поруч з містянами, це відбувається, коли людина не має впевненості в собі. Тут ви сформуєте свої погляди, навчитеся відстоювати свій проєкт, свої принципи. Дякую Миколі Сушку та всій команді Smart за те, що вони це роблять!», - сказав він.


Керівник проєкту Smart Всесвіт Олексій Сисоєв ознайомив юних учасників із основними правилами. Серед них є й можливість знаннями заробляти ваучери, а вже на них придбати багато цікавої брендованої продукції. Програму цього року удосконалили, проаналізувавши, які теми минулим випуском сприймались добре, а які - ні. Домашні завдання теж будуть, але якщо не хочеш їх робити, ніхто не сваритиме. Водночас, якщо все буде зроблено, то на розумак буде чекати нагорода.


«Тут ви дізнаєтесь про бізнес та підприємництво, вивчите проєктний менеджмент, навчитеся правильно розробляти проєкт. Світ зараз стрімкий та різноманітний, і щоб бути в ньому успішним, потрібно володіти та вміти використовувати soft skills - навички, які ви зможете використати в будь-якій професії, чи тракториста, чи айтішника», - наголосив Олексій.

А щоб навчання було захоплюючим, воно проходитиме в ігровій формі. Тут буде і легенда про Шарверест, і темна фортеця, яку охороняє вершник, і болото із зомбі, і наукова експедиція, яка буде рятувати всі знання людства. Тож провідниками та наставниками будуть тренери Ірина Тимошенко, Юрій Солодрай, Антон Близнюк, а також після підготовки до команди приєднається Наталія Гасан.

Бажаємо нашим новим розумакам у такому ж складі дійти до завершального етапу програми, не зійти з цього шляху, а впевнено прямувати до змін. Вчитися, спілкуватися, дружити і спільно розробляти круті проєкти.


Smart Foundation надає можливості!


Все про Smart Всесвіт за посиланням: https://sf.org.ua/programytaproekty/smartvsesvit/

CRM-форма з'явиться тут