Smart Foundation — 1 червня 2021

Smart Foundation запускає програму Smart Спорт біговим челенджем

Розпочинаємо літній біговий челендж «SF Summer’21 GoRun» від Smart Foundation. Учасниками стануть жителі віком від 10 років із Козельщинської та Новогалещинської громад на Полтавщині.

Цей челендж проводиться з метою пропаганди здорового способу життя та бігу як доступного виду спорту і активного відпочинку, залучення громадян до систематичних занять фізкультурою та спортом задля зміцнення здоров’я населення.


Головна вимога для учасників за період з 1 червня по 31 серпня 2021 року:


  • пробігти 30+ пробіжок дистанцією 1км+ кожна,
  • результат зафіксувати за допомогою бігового трекера (завантажити на смартфон додаток Running - https://bit.ly/3fCEjnC;якщо ви вже користуєтеся іншими додатками для бігу - долучитися до групи забігу можна в Telegram - https://t.me/joinchat/x7qdvsz-_sw0OTcy та надсилати скріни).


Всі охочі, які взяли виклик і виконали всі умови, гарантовано отримають силіконові браслети учасника.


За результатами літнього тримісячного челенджу буде визначено переможців. Перші 10 отримають фітнес трекери та круті брендовані футболки.

Переможці будуть визначені за принципом «головне – регулярність». Тобто спочатку оцінюється кількість пробіжок за все літо, а вже потім загальна дистанція.


Про користь бігу та поради для початківців можна почитати за посиланням

SMART СПОРТ - програма Smart Foundation з популяризації здорового способу життя серед жителів маленьких містечок і сіл України шляхом надання можливостей для занять спортом у регіонах. Спрямована на інформування, мотивування та надання практичних інструментів щодо розвитку фізичних можливостей людей, які мають намір розвиватися всебічно.

CRM-форма з'явиться тут