Smart Foundation — 17 травня 2021

Smart Простір виграв пів сотні нових книг

У нас чудова новина - Smart Простір у березні взяв участь у проєкті «Нова сторінка», що проходить під слоганом «1000 нових книжок – сучасним бібліотекам України» та став одним із 15-ти переможців зі всієї України. Таким чином, фонд Козельщинської бібліотеки вже отримав 58 новеньких книжок, які наші читачі зможуть оцінити найближчим часом.

Серед них новинки сучасної української літератури, книжки про інформаційну безпеку та соцмережі, література з теми екологічного споживання, книжки про жінок та для жінок і, звісно, світові бестселери та література про події на Сході країни.


Це стало можливим завдяки спільній акції БФ «Бібліотечна країна» та народного депутата Євгенії Кравчук, що спрямована на поповнення книжкових фондів бібліотек невеликих громад. «Ми відібрали найактивніших та найкреативніших представників бібліотечної спільноти для отримання книжкових новинок. Пакунки з актуальними та цікавими книжками з абсолютно різної тематики незабаром розійдуться по всій Україні», - зазначила Євгенія.


Поповнення книжкових фондів бібліотек у селах та невеликих містах – дуже важлива тема, бо нові книги та світові бестселери дуже рідко з’являються там на поличках. Smart Foundation підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства та пропагує культуру читання, тож лише за останні пів року придбав для Козельщинської бібліотеки понад 1 800 нових книг.


«Книга має бути доступною для людини, в якій би місцевості вона не проживала, а читання – стати звичною справою, бо це найкращий шлях до саморозвитку. Тому у бібліотеках повинен бути широкий вибір цікавих та сучасних книг, особливо тих, які зараз жваво обговорюються та популяризуються, щоб наші читачі могли долучитися до загальноукраїнського читацького контексту», - переконана директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська.


В Україні має поширюватись і культура читання, і культура дарування книг бібліотекам, до якої б долучилось все більше меценатів та за можливості українських видавництв. Читайте самі та залучайте до читання своїх дітей!


CRM-форма з'явиться тут