Smart Foundation — 15 червня 2021

Приклад Smart Простору надихає на зміни!

Команда Smart Foundation відвідала Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І. Котляревського, яка планує осучаснити заклад та створити там культурно-освітній простір, куди б охоче йшли і дорослі, і малеча. Раді співпрацювати та ділитися власним досвідом перетворень бібліотеки!

Під час травневої дискусії у Smart Просторі щодо реформування бібліотек в Україні заступниця директорки з наукової роботи Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського Надія Влезько запросила директорку Smart Foundation Наталію Баришпольську та керівника проєктів Ігоря Хаджинова відвідати цей заклад та долучитися до планів по перетворенню бібліотеки. Радо відгукнулися на пропозицію – і ось, ми вже побували в Полтаві!


Більше того, зустрілися із заступницею голови Полтавської обласної державної адміністрації Катериною Рижеченко та директоркою департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Іриною Удовиченко. Приємно бачити, що вони рішуче налаштовані зробити все можливе, щоб люди тут мали власний простір для навчання, саморозвитку та дозвілля із сучасними технічно облаштованими залами.


Поспілкувавшись на тему ревіталізації бібліотеки, ми побачили, де можемо допомогти та долучитись до втілення цих змін. Попереду – напрацювання по меморандуму про співпрацю, який передбачатиме три етапи – розробку загальної концепції перетворень, візуалізацію з архітектурними планами та третій найважливіший етап – наповнення сенсами.

Сучасним культурно-освітнім просторам бути!

CRM-форма з'явиться тут