Smart Foundation — 10 грудня 2021

Smart Простір презентували на зустрічі керівників громад

Smart Foundation взяв участь у Форумі добросусідства громад та територій, де зібралися представники місцевої влади і бізнесу Полтавської та Дніпропетровської областей. Про успішний приклад створення Smart Простору розповіла директорка SF Наталія Баришпольська.

Формат заходу передбачав презентацію успішних прикладів реалізації суспільно важливих проєктів у громадах та обмін досвідом, корисною інформацією, а також практичними порадами щодо втілення інноваційних технологій. Зокрема, в медичній, бізнесовій, комунікаційній та інфраструктурній сферах.

Smart Foundation запросили поділитися досвідом ревіталізації бібліотек та створення сучасних культурно-освітніх просторів у громадах на прикладі Smart Простору в смт Козельщина на Полтавщині.

Директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська розповіла про всі етапи реновації бібліотеки, а також ознайомила присутніх з навчальними програмами та заходами для всіх вікових груп, які зараз проходять у стінах Простору. Продемонстровані відеоматеріали діяльності закладу викликали багато позитивних відгуків та ще більшу зацікавленість проєктом. Ви також можете їх переглянути за посиланням: https://cutt.ly/LYGmfb4

Ми завжди готові ділитися досвідом та допомагати іншим громадам створювати культурно-освітні простори для людей!

Наші соцмережі:

Facebook

Instagram

Youtube

CRM-форма з'явиться тут