Smart Foundation — 12 травня 2021

Smart Простір отримав 30 розвиваючих настільних ігор

Настільні ігри стали безперечним хітом під час проведення дозвілля не лише серед дітей, а й дорослих. Весело провести час та водночас потренувати свою увагу, пам'ять, стати стратегом або ж тактиком, блискавично ухвалюючи рішення, і все це у дружній невимушеній атмосфері – така можливість є у Smart Просторі – оновленій бібліотеці на Полтавщині. У травні благодійна організація Smart Foundation забезпечила культурно-освітній простір розвиваючими настільними іграми на різні смаки та уподобання.

Все – завдяки нашим волонтерам, які впродовж холодних зимових днів влаштовували у Smart Просторі смт Козельщина цікаві ігрові посиденьки, які й сформували запит на «настолки». Цього тижня діти розпаковували 30 настільних ігор від Smart Foundation, серед яких відомі «Супер фермер», «Ерудит» (трьома мовами), «Капіталіст», «Монополія» та «Мафія», а також «Alias» українською. Тепер можна всією сім’єю прийти та пограти у «Морський бій» чи компанією засісти за «Гру престолів». Якщо ж вам до вподоби «Крокодил» чи «Веселий бобер Віллі» - можете спокійно перевірити свої ігрові здібності та весело потренувати мозок. Ігри розуму можна також влаштувати із «The mind» чи «Геометрією уяви». Більш стратегічні речі варто випробувати на «Нано корпорації» з біороботами чи підкоренні червоної планети «Тераформування Марса». Коли ви налаштовані серйозно прокачати навички інвестування - для вас хіт від Роберта Кійосакі «CashFlow» - за цією грою ви справді навчитесь управляти своїми грошима та досягати омріяного.


Чудово, коли кожен зможе знайти для своєї компанії відповідну гру та зробити доброю традицією проводити час у Smart Просторі. Це нагода побути разом з друзями, потренувати свої аналітичні здібності, удосконалити дипломатичні навички та прокачати стратегічне мислення. Настільні ігри не лише розважають, а й розвивають, особливо, наймолодших гравців.


Smart Foundation упроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей шляхом підтримки освітніх центрів і втілення інших проєктів, покликаних допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище.


Зокрема, у вересні 2020 року в смт Козельщина на Полтавщині стару сільську двоповерхову бібліотеку перетворили на громадський культурно-освітній Smart Простір із урбаністичними можливостями. Тут є і зала для проведення освітніх лекцій та переглядів кінофільмів, і сучасна читальна зала не тільки з українськими, світовими бестселерами, а ще й із вбудованими системами для прослуховування аудіокниг. А найголовніше – усі послуги простору надаються людям безкоштовно.

CRM-форма з'явиться тут