Smart Foundation — 12 травня 2022

Smart Foundation підтримав проєкт про журналістів на війні

Мультимедійний спецпроєкт "Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні" підготували спільними зусиллями команди PEN Ukraine, Премія імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians за підтримки благодійного фонду Smart Foundation, Шведського ПЕН і Національного фонду на підтримку демократії.

Це буде 15 історій тих, хто перебуває в епіцентрі подій повномасштабної війни Росії проти України, висвітлює її та осмислює. Про тих, хто знімає та записує історії на передовій і в тилу, хто веде ефіри з укриттів, а також тих, хто став до лав ЗСУ. Про вибір кожного і кожної ― професійний та особистий.

Серед героїв проєкту – публіцист, теле- і радіоведучий Віталій Портников, головна редакторка видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва, ведуча радіо НВ Алла Кошляк, фотограф Associated Press Єфрем Лукацький, журналіст і фотограф Стас Козлюк та інші.

Ці історії буде викладено у серії подкастів. Їхньою ведучою стала журналістка Ольга Сніцарчук.

Окрім того, художниця Марія Фоя створила авторські ілюстрації – портрети героїв проєкту.

Проєкт втілюється за підтримки благодійного фонду Smart Foundation, Шведського ПЕН і Національного фонду на підтримку демократії.

Серія подкастів буде доступна на таких платформах: Apple Podcasts, YouTube, Google Podcasts, Soundcloud, MEGOGO, НВ Подкасти, Spotify. Обрати зручну і підписатись можна за посиланням: https://li.sten.to/dxew6rf6

Сторінка проєкту - https://journalistsatwar.gongadzeprize.com.ua/

Слухайте трейлер і стежте за анонсами!

CRM-форма з'явиться тут