Smart Foundation — 18 вересня 2021

Smart Foundation – партнер Львівського міжнародного бібліофоруму!

18 вересня Фонд взяв участь у Львівському міжнародному бібліофорумі, де виступив партнером заходу та приєднався до онлайн-обговорення справ бібліотечної сфери. Директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська привітала всіх учасників, серед яких вже є багато наших друзів та колег. Керівник проєктів та програм Ігор Хаджинов розповів про діяльність Smart Простору – оновленої бібліотеки у Козельщині, де відбулись кардинальні зміни у житті громади з появою такого сучасного культурно-освітнього закладу.

Учасники дізнались, як виникла ідея Smart Простору. Річ у тому, що в маленьких містах та селищах здебільшого бракує сучасних комфортних місць для дозвілля, де можна було б провести інтелектуально та культурно свій час разом з однодумцями. На базі вже створеної бібліотеки вирішили зробити простір, розширити функціональне призначення закладу, створивши там лекторій, творчу студію та комп’ютерний клас для проведення тренінгів та навчальних програм для різних вікових груп.

Таким чином за кошти Smart Foundation бібліотека стала місцем навчання та саморозвитку з крутими освітніми програмами для підлітків та дорослих. Крім того отримала тисячі нових книг художньої та бізнесової літератури та можливість розширити перелік послуг для читачів.

Учасники дискусії ознайомилися із презентацією Простору та запроваджених там програм. Відео про оновлену бібліотеку у Козельщині вразило всіх масштабами змін за короткий термін. Подивитися фільм можна за посиланням: https://youtu.be/kKP8W7HJKqs.

Дякуємо організаторам, насамперед Українській бібліотечній асоціації, за підтримку наших ініціатив, а колегам за поради та консультації! Готові вже й самі ділитися досвідом у створенні культурно-освітніх просторів та всіляко підтримувати бібліотечну справу в Україні!

CRM-форма з'явиться тут